Родині поліцейського та рятувальника в службі у справах дітей запропонували одразу шістьох діток. "Ми якось так подумали, приїхали, подивилися на них і вирішили, що візьмемо", - каже Маргарита Метельська. Важко було тільки на початку, запевняє вона, доки не відновили стан малюків, яких занедбала їх рідна мама. Зараз вони в усьому допомагають новим батькам, ходять у школу та дитсадок, танцюють і грають у футбол.
Виховувати сиріт – традиція з татової родини. Його сім'я також всиновлювала діток, а його рідний брат взяв на виховання дев‘ятьох. Тож чоловік не бачить в цьому нічого складного, а надто героїчного. "Ну як важко? Як і завжди з дітьми. Свої є якісь гарні моменти, якісь погані. Вчимося постійно, чогось досягаємо", - каже Ян Метельський.
В міськвідділі поліції, де працює Маргарита, про те, що вона мама сімох, тривалий час навіть не знали. Особливого ставлення до себе жінка не просить. В її провадженні нині майже чотири сотні справ. Керівництво роботою слідчої не нахвалиться. "Я хотів би її охарактеризувати, як дуже працьовитого співробітника", - каже начальник відділу Сергій Котига.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...