Величезні втрати: Окупанти не випускають медиків з Донецька

Таким чином, окупанти прагнуть зберегти в таємниці дані про свої втрати на лінії фронту, намагаючись обмежити поширення інформації, яку розповсюджують серед знайомих і родичів медичні працівники.

Ілюстрація:http://www.unn.com.ua/

Керівникам і персоналу медичних установ Донецька заборонено виїжджати за межі міста аж до особливої вказівки ватажків окупантів. Паралельно "МГБ ДНР" проводить роботу з родичами поранених і загиблих найманців. Про це написав у своєму Facebook нардеп, координатор "ІС" Дмитро Тимчук, інформують Патріоти України.

Згідно з повідомленням, терористи не випускають донецьких медиків за межі міста. Таким чином, окупанти намагаються зберегти в таємниці дані про свої втрати на лінії фронту. Виїхати із захопленого Донецька медики зможуть виключно після особливої вказівки ватажків "республіки", проте навіть приблизна дата такого розпорядження не вказана.

"Одночасно "МГБ ДНР" намагається боротися з поширенням інформації про кількість поранених і знищених бойовиків, яку поширюють серед знайомих і родичів медичні працівники: проведено ряд "профілактичних бесід", винесені попередження", - йдеться в повідомленні Тимчука.

Тим часом на території прифронтових Київського і Куйбишевського районів Донецька місцева "поліція" раптово збільшила число патрулів. Сепаратисти перевіряють документи у всіх городян, які пересуваються по місту. Крім цього, "патрулі" отримали право відкрити вогонь на поразку в разі порушення "комендантської години".

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...