Війна скреп: "Этот человек называет меня бл***ю", - на президентських теледебатах Жириновський довів Собчак до сліз (відео)

Лідер ЛДПР хамив жінці у "кращих" традиціях "русского мира".

Ксенія Собчак. Фото: соцмережі.

Між кандидатами в президенти Росії Ксенією Собчак («Громадянська ініціатива») і Володимиром Жириновським (ЛДПР) стався новий конфлікт: 14 березня, під час дебатів на телеканалі «Росія», Собчак звинуватила опонентів - Жириновського і Шевченка - в тому, що її постійно перебивають, передають Патріоти України.

Эти люди перебивают только меня. Они не перебивают никого здесь. Вот этот человек хамит бесконечно только мне. Вот этот человек называет меня бл***ю и грязной ведьмой на вашей программе, и Вы ему это позволяете», — заявила Собчак.

Під час цього не замовкав і Жириновський. «В детский сад ее верните! На горшочек посадите, может, тогда девочка оздоровеет», «Вы должны вызвать психиатра и надеть на нее белый халат! Связать ее руками! Заплачь, Ксения, заплачь! Мама прибежит сейчас, носик утрет!» — кричав він. В результаті Собчак розплакалася і покинула студію.

Хіти тижня. Доживете до 100 років: Несподівана заява вчених про користь пива

понеділок, 22 жовтень 2018, 2:00

Мова йде про дві речовини, що входять до його складу. Вчені з німецького університету Ерлангена-Нюрнберга виявили нові корисні властивості пива. Зокрема, мова йде про дві речовини, що входять до його складу, повідомляють Патріоти України. Ці хімічні сп...

Коли Москва горить "блакитним полум'ям": "Помилка резидента", - журналіст

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:30

Не лише в медіаспільноти, а й у багатьох лідерів суспільної думки публічні пояснення Сергія Семочка не викликали довіру, а формат їх представлення громадськості посилив обурення. "Скандал навколо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, ек...