Війна скреп: "Этот человек называет меня бл***ю", - на президентських теледебатах Жириновський довів Собчак до сліз (відео)

Лідер ЛДПР хамив жінці у "кращих" традиціях "русского мира".

Ксенія Собчак. Фото: соцмережі.

Між кандидатами в президенти Росії Ксенією Собчак («Громадянська ініціатива») і Володимиром Жириновським (ЛДПР) стався новий конфлікт: 14 березня, під час дебатів на телеканалі «Росія», Собчак звинуватила опонентів - Жириновського і Шевченка - в тому, що її постійно перебивають, передають Патріоти України.

Эти люди перебивают только меня. Они не перебивают никого здесь. Вот этот человек хамит бесконечно только мне. Вот этот человек называет меня бл***ю и грязной ведьмой на вашей программе, и Вы ему это позволяете», — заявила Собчак.

Під час цього не замовкав і Жириновський. «В детский сад ее верните! На горшочек посадите, может, тогда девочка оздоровеет», «Вы должны вызвать психиатра и надеть на нее белый халат! Связать ее руками! Заплачь, Ксения, заплачь! Мама прибежит сейчас, носик утрет!» — кричав він. В результаті Собчак розплакалася і покинула студію.

Хіти тижня. Весь у крові: У Києві жорстоко побили нардепа (фото)

неділя, 18 березень 2018, 13:00

У Києві в п'ятницю, 9 березня, жорстоко побили позафракційного народного депутата Юрія Левченка. Він розповів, що депутат і його соратники намагалися "протистояти незаконній забудові". Також Кутняк додав, що Левченка побили до втрати свідомості. "Ще й ...

Хіти тижня. Раптово помер у Росії: Про трагедію із сином екс-шпигуна Скрипаля

неділя, 18 березень 2018, 12:30

Син російського шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля у 2017 році приїхав на екскурсію в Санкт-Петербург і раптово помер за дивних обставин. Про це розповів у своєму Telegram російський журналіст, головний редактор радіостанції "Ехо Москви" Олексій Венед...