Війна скреп: "Этот человек называет меня бл***ю", - на президентських теледебатах Жириновський довів Собчак до сліз (відео)

Лідер ЛДПР хамив жінці у "кращих" традиціях "русского мира".

Ксенія Собчак. Фото: соцмережі.

Між кандидатами в президенти Росії Ксенією Собчак («Громадянська ініціатива») і Володимиром Жириновським (ЛДПР) стався новий конфлікт: 14 березня, під час дебатів на телеканалі «Росія», Собчак звинуватила опонентів - Жириновського і Шевченка - в тому, що її постійно перебивають, передають Патріоти України.

Эти люди перебивают только меня. Они не перебивают никого здесь. Вот этот человек хамит бесконечно только мне. Вот этот человек называет меня бл***ю и грязной ведьмой на вашей программе, и Вы ему это позволяете», — заявила Собчак.

Під час цього не замовкав і Жириновський. «В детский сад ее верните! На горшочек посадите, может, тогда девочка оздоровеет», «Вы должны вызвать психиатра и надеть на нее белый халат! Связать ее руками! Заплачь, Ксения, заплачь! Мама прибежит сейчас, носик утрет!» — кричав він. В результаті Собчак розплакалася і покинула студію.

Хіти тижня. Кривава ДТП із мажоркою Зайцевою: Стало відомо про дивне рішення суду

вівторок, 22 січень 2019, 17:30

Суддя Віктор Попрас відхилив клопотання про виклик експертів. Експертів з Дніпра, які встановили швидкість авто Олени Зайцевої, яка влаштувала смертельну ДТП на вулиці Сумській в Харкові, суд допитувати відмовився. Про це повідомляє 2day.kh.ua, передаю...

Час розплати настав: Топ-пропагандист Кремля втрапив у скандал через дачу у Криму

вівторок, 22 січень 2019, 17:15

Головного путінського пропагандиста Дмитра Кисельова зобов'язали виплатити понад 2,5 млн рублів боргу архітектору Володимиру Мазуріну, який будував його віллу в окупованому Коктебелі. Відповідне рішення ухвалив Корольовський міський суд Московської обл...