"Війна триватиме ще довго": Цаплієнко розповів, чому Україна не зможе вирішити проблему Донбасу "по-хорватськи"

У наших співвітчизників, на жаль, немає такої повної єдності, як у хорватів.

Андрій Цаплієнко. Фото: Факти.

За 2,5 млн гривень, які кандидати в президенти України вносять до бюджету в якості застави, можна було б повністю екіпірувати цілий батальйон, а з тих, хто сидить в кафе або посилено "качається" в спортзалах, скласти не одну бригаду. На це вказав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

При цьому він нагадав, що коли в Хорватії в серпні 1995 року провели операцію «Буря» і за кілька днів хорватська армія ліквідувала сербський сепаратистський анклав, тоді в країні з населенням в чотири мільйони людей мобілізували 250 тисяч.
«Тобто кожен дорослий хорватський мужик не виїжджав до Європи, ховаючись від мобілізації, не лягав в лікарню, щоб відкосити від армії, не їхав на заробітки в Росію чи Польщу, не прикривався масою вигаданих і реальних проблем, щоб не брати участь у війні», - пояснив журналіст.
Однак, констатував він, у наших співвітчизників немає такої повної єдності, як у хорватів, - на рівні якоїсь національної ідеї і розуміння, що ж таке загальний борг перед батьківщиною. «І цим користуються наші противники. Тому ця війна триватиме довго», - сказав Цаплієнко.
Джерело: Факты

Хіти тижня. Наївся "руського міру": На Херсонщині затримали поплічника "Гіві" (фото, відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 1:00

Колишній терорист із позивним "Чингіз" чкурнув з "молодих республік" у пошуках роботи спочатку до Москви, а потім намагався потрапити до Києва, але був затриманий на Херсонщині. Про це повідомляє Азово-Чорноморське управління Держприкордонслужби, пере...

"Траур та триколорні труси": У окупованому Донецьку провели конкурс дизайнерів (фото, відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 0:21

Переможці фестивалю розділили призовий фонд в 528 тис. руб. В окупованому російськими бойовиками Донецьку провели конкурс дизайнерського одягу. Переможці між собою розділили приз у сумі 528 тис. руб. (222 тис. грн. - ред.), передають Патріоти України. ...