"Війна триватиме ще довго": Цаплієнко розповів, чому Україна не зможе вирішити проблему Донбасу "по-хорватськи"

У наших співвітчизників, на жаль, немає такої повної єдності, як у хорватів.

Андрій Цаплієнко. Фото: Факти.

За 2,5 млн гривень, які кандидати в президенти України вносять до бюджету в якості застави, можна було б повністю екіпірувати цілий батальйон, а з тих, хто сидить в кафе або посилено "качається" в спортзалах, скласти не одну бригаду. На це вказав відомий український журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

При цьому він нагадав, що коли в Хорватії в серпні 1995 року провели операцію «Буря» і за кілька днів хорватська армія ліквідувала сербський сепаратистський анклав, тоді в країні з населенням в чотири мільйони людей мобілізували 250 тисяч.
«Тобто кожен дорослий хорватський мужик не виїжджав до Європи, ховаючись від мобілізації, не лягав в лікарню, щоб відкосити від армії, не їхав на заробітки в Росію чи Польщу, не прикривався масою вигаданих і реальних проблем, щоб не брати участь у війні», - пояснив журналіст.
Однак, констатував він, у наших співвітчизників немає такої повної єдності, як у хорватів, - на рівні якоїсь національної ідеї і розуміння, що ж таке загальний борг перед батьківщиною. «І цим користуються наші противники. Тому ця війна триватиме довго», - сказав Цаплієнко.
Джерело: Факты

Хіти тижня. Неймовірне везіння? - Водій Porsche дивом врятувався від фури без гальм (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 0:35

Перед самою появою фури власник Porsche вивернув на іншу смугу... Неймовірне везіння власника спорткара Porsche 911 GT3 зняла камера відеореєстратора. Кадри опублікував користувач Michael Balthazor в Youtube, передають Патріоти України.

У Мінську публічно "декомунізували" фаната "русского міра" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 0:31

В Білорусі помаранчево-чорна символіка перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії. Так, одна з пасажирок, помітивши заборонену в Україні символіку на рюкзаку хлопця, тихо підійшла ззаду і відрізала стрічку, після ч...