Війна з агресором? Ні, не чули: Чиновники та активісти з Волині відправились у РФ на "форум переможців" (фото)

Одна з учасниць делегації навіть встигла розповісти в інтерв'ю місцевому радіо про те, що в Україні начебто панують "фашизм і беззаконня".

Фото:volyn24.com

На Волині розгорівся скандал через відвідування місцевими чиновниками та активістами "форуму переможців" в російському Брянську. Про це пише volyn24, інформують Патріоти України.

На акції в РФ, присвяченій Другій світовій війні, в якості представників України були присутні голова організації "Російський культурний центр" Ольга Саган, голова організації "авіалюбителів" Ілля Сметанін, екс-прес-секретар громадського формування "Правоохоронці", голова громадської ради при голові Волинської ОДА Олександр Волянюк, член виконавчого комітету Луцька Валерій Корпач, а також голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін.

При цьому Саган крім участі в форумі встигла дати інтерв'ю місцевому радіо і розповісти про те, що в Україні нібито панують "фашизм і беззаконня".

За даними видання для Волянюка ця поїздка може закінчитися позбавленням посади голови громадської ради. Члени ради мають намір ініціювати його звільнення.

Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

вівторок, 28 березень 2023, 14:28

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти Украї...

Герой мему "чоткий паца" захищає Україну на Донбасі

вівторок, 28 березень 2023, 13:41

Герой мему «чоткий паца» Іван Мартинов з Рівного захищає Україну на Донбасі, офіційно він у лавах ЗСУ з 2016 року, передають Патріоти України. Раніше Іван брав участь у Революції Гідності, а перший бойовий досвід здобув під Соледаром. В день повномасшт...