Війна з агресором? Ні, не чули: Чиновники та активісти з Волині відправились у РФ на "форум переможців" (фото)

Одна з учасниць делегації навіть встигла розповісти в інтерв'ю місцевому радіо про те, що в Україні начебто панують "фашизм і беззаконня".

Фото:volyn24.com

На Волині розгорівся скандал через відвідування місцевими чиновниками та активістами "форуму переможців" в російському Брянську. Про це пише volyn24, інформують Патріоти України.

На акції в РФ, присвяченій Другій світовій війні, в якості представників України були присутні голова організації "Російський культурний центр" Ольга Саган, голова організації "авіалюбителів" Ілля Сметанін, екс-прес-секретар громадського формування "Правоохоронці", голова громадської ради при голові Волинської ОДА Олександр Волянюк, член виконавчого комітету Луцька Валерій Корпач, а також голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін.

При цьому Саган крім участі в форумі встигла дати інтерв'ю місцевому радіо і розповісти про те, що в Україні нібито панують "фашизм і беззаконня".

За даними видання для Волянюка ця поїздка може закінчитися позбавленням посади голови громадської ради. Члени ради мають намір ініціювати його звільнення.

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...

Одна з найбільших загадок Сонячної системи: Чому супутник Нептуна Тритон має таку дивну природу і чому науковці сподіваються віднайти там прояви життя (фото)

середа, 4 жовтень 2023, 5:58

Нептун має 14 супутників, одні з них обертаються навколо планети дуже близько і мають правильні орбіти, а інші — далі і мають не кругові, а витягнуті та ретроградні орбіти. Серед них вирізняється найбільший супутник Нептуна — Тритон, який досі приховує...