
На Волині розгорівся скандал через відвідування місцевими чиновниками та активістами "форуму переможців" в російському Брянську. Про це пише volyn24, інформують Патріоти України.
На акції в РФ, присвяченій Другій світовій війні, в якості представників України були присутні голова організації "Російський культурний центр" Ольга Саган, голова організації "авіалюбителів" Ілля Сметанін, екс-прес-секретар громадського формування "Правоохоронці", голова громадської ради при голові Волинської ОДА Олександр Волянюк, член виконавчого комітету Луцька Валерій Корпач, а також голова Волинської обласної організації ветеранів України Олександр Булавін.
При цьому Саган крім участі в форумі встигла дати інтерв'ю місцевому радіо і розповісти про те, що в Україні нібито панують "фашизм і беззаконня".

За даними видання для Волянюка ця поїздка може закінчитися позбавленням посади голови громадської ради. Члени ради мають намір ініціювати його звільнення.
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті. Після початку повномасштабної війни зловмисник вийшов...
На Львівщині затримала 24-річного водія, який вчинив смертельну ДТП та причетний до вбивства матері. Подія сталася сьогодні, 24 червня, близько 07:10 на вулиці Глинській у місті Пустомити. Попередньо встановлено, що екіпаж патрульних поліцейських вияви...