"Війна" за "Правий сектор" на війні: Командувач ООС Наєв зустрівся з Дмитром Ярошем

Генерал-лейтенант Наєв наголосив, що вважає добровольцями всіх, без поділу на тих, хто служить у Збройних Силах України, Національній Гвардії, Службі безпеки України, та інших складових сектору безпеки та оборони.
Сергій Наєв. Фото: Високий замок.

Сьогодні, 24 липня, в районі проведення операції Об'єднаних сил у місті Краматорську відбулася зустріч командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва з главою Української Добровольчої Армії, народним депутатом восьмого скликання Дмитром Ярошем. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Об'єднаних сил, передають Патріоти України.

У тексті зазначається: "У ході конструктивної та відвертої розмови Командувач Об’єднаних сил пояснив Дмитру Ярошу, що у своєму інтерв’ю виданню "Обозреватель" від 9 липня 2018 року він зазначив три категорії людей, які на цей час не мають права перебувати на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України.

До них належать:

- Особи, які раніше відвідували підрозділи на передньому краї з метою власного піару або у власних меркантильних інтересах. Саме цієї категорії стосуються слова: "Люди, які раніше їздили для виконання незрозумілих завдань у зону бойових дій";
- Особи, які не мають законного права мати зброю;
- Особи, які офіційно не входять до складу Об’єднаних сил.

Командувач Об’єднаних сил підкреслив, що саме законодавством України не врегульоване питання участі бійців УДА у бойових діях на передньому краї, безпосередньо у бойових порядках ЗС України.

Торкнувшись теми добровольців, генерал-лейтенант Наєв наголосив, що вважає добровольцями всіх, без поділу на тих, хто служить у Збройних Силах України, Національній Гвардії, Службі безпеки України, та інших складових сектору безпеки та оборони, а також відносить до цієї категорії бійців добровольчих батальйонів ЗСУ, МВС, УДА та ДУК ПС.

Командування Об’єднаних сил цінує вклад кожного добровольця у справу боротьби з російськім агресором, не розділяючи добровольців ні за належністю, ні за сферою діяльності.

В ході подальшої розмови були обговорені питання участі вмотивованих бійців УДА у складі всіх видів і родів Збройних Сил України (в тому числі – у складі повноцінного підрозділу) за умов укладення контракту (в тому числі – короткострокового). Було запропоновано проходження військової служби в резерві у складі бойових військових частин спеціального призначення, розвідки та в підрозділах територіальної оборони. Командувач Об’єднаних сил запевнив, що у разі прийняття позитивного рішення бійцями УДА сприятиме проходженню служби в інших силових відомствах сектору безпеки та оборони зі складу Об’єднаних сил.

Генерал-лейтенант Сергій Наєв та Дмитро Ярош обговорили можливу участь бійців УДА у підготовці сил для охорони державного кордону, підрозділів територіальної оборони, та інших ініціатив очільника УДА. Командування Об’єднаних сил підкреслює готовність до діалогу на основі верховенства права та в рамках чинного законодавства".

Усі загинули: На Чернігівщині на міні підірвалося авто з грибниками (фото)

неділя, 2 жовтень 2022, 15:14

У районі села Шестовиця на Чернігівщині на міні підірвався автомобіль із грибниками. У результаті четверо чоловіків загинули. Про це 2 жовтня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі, передають Па...

Найбільше у Польщі, Німеччині та Чехії: Скільки в Європі зараз зареєстрованих біженців з України

неділя, 2 жовтень 2022, 14:52

Кількість біженців з України зі статусом тимчасового захисту в Європі досягла майже 4,2 мільйона. Про це повідомило управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) на своєму сайті, передають Патріоти України. Зазначається, що, станом н...