Чоловікові, який загинув під час кривавого погрому циганського табору у Львові, було 24 роки. Він закінчив школу і часто їздив на заробітки за кордон, щоб прогодувати свою численну родину. За допомогою правозахисників вдалося поспілкуватися з братом загиблого - 19-річним Рачею Папом, який також отримав п'ять ножових поранень і в даний час знаходиться в лікарні, зазначають Патріоти України.
"Мій старший брат Давид був хорошим хлопцем, - говорить Рача Пап. - Він нікому не робив зла. Не крав, не продавав наркотики. Ми самі родом із Закарпаття. Там погано з роботою. Давид закінчив школу. Потім почав працювати. В Україні шукав і здавав метал. Час від часу їздив на заробітки за кордон.
В околицях Львова ми з'явилися недавно. Шукали метал, допомагали місцевим жителям на городах. Запитайте кого хочете. Ніхто поганого слова про нас не скаже.
Ми спали, коли на нас напали. Це було приблизно опівночі. Раптово почули крики: "Цигани, ми вас всіх вб'ємо!" І почали бити всіх підряд. Діти, жінки - вони не розбирали. У них в руках були бити, ножі, молотки. Побили вагітну циганку, яка заступилася за свою дитину. Порізали ножем десятирічного хлопчика. Мене чотири рази вдарили ножем в спину і порізали руку. Але найстрашніше, що я бачив, як вбивають мого брата Давида. Його не просто ударили ножем в живіт. Його розпороли. Вставили лезо і потягнули його вгору, щоб вивалилися кишки".
Рача Пап - єдиний з постраждалих ромів, хто залишається в лікарні. Його стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...