"Він сам бився обличчям об паркан": У Запорізькій області чиновника викрали в багажнику, злочинці усе заперечують (відео)

Напад на Сергія Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі.

У Приморському районі Запорізької області напали на главу місцевого відділення державної виконавчої служби Сергія Гогунського. За попередньою інформацією, це пов'язано з протистоянням чиновника незаконному бізнесу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, передають Патріоти України.

Також він опублікував відеозапис, на якому один з нападників пояснює поліції, що Гогунський сам прийшов до них додому і почав "битися головою". "Начальник служби виконавчої розганяється, б'ється, розбиває собі обличчя", - заявив правоохоронцям чоловік, який представився Андрієм Акрітовим.

Під час всієї бесіди з поліцейськими він вживав алкоголь, лаявся матом і заявив, що він "перебуває в угрупованні "ДНР". "Він прийшов і бився об паркан, об ворота. Обличчям бився. Він прийшов і каже: "Віддайте нам колгоспи". І бився. Потім я вийшов і особисто побив його, як собаку", - продовжив розповідь Акрітов.

Костянтин Бриль же повідомив, що напад на Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі. "Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Деякі особи вирішили незаконно збирати урожай. А держслужбовця, який намагався цьому перешкодити, побили. Місцеві "царьки" не тільки залякували чиновника, а й викрали його в багажнику авто", - розповів глава Запорізької обладміністрації.

Він також повідомив, що в Приморському районі напередодні виборів місцеві "політики" вже намагаються ділити між собою посади і встановлювати свою владу.

"Це схоже на кидалово": Ккраїнці масово скаржаться, що обмінники відмовляються приймати долари

п’ятниця, 9 червень 2023, 17:22

В Україні банки та обмінники відмовляються приймати частину купюр. Українці масово скаржаться: під час обміну просять заплатити додаткову комісію у розмірі 10-14%, а деякі банкноти взагалі не беруть. "Це абсолютно нормальна практика – 14% комісії за пр...

Небезпека не минула? Пляжі Хургади закривають для купання та дайвінгу після того, як акула вбила росіянина

п’ятниця, 9 червень 2023, 16:59

8 червня в єгипетському курортному місті Хургада акула напала та з’їла чоловіка живцем поблизу берега. За даними місцевої поліції, загиблий – громадянин Росії. Після нападу акули влада Хургади ввела заборону на купання та водні види спорту на пляжах. Г...