"Він сам бився обличчям об паркан": У Запорізькій області чиновника викрали в багажнику, злочинці усе заперечують (відео)

Напад на Сергія Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі.

У Приморському районі Запорізької області напали на главу місцевого відділення державної виконавчої служби Сергія Гогунського. За попередньою інформацією, це пов'язано з протистоянням чиновника незаконному бізнесу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, передають Патріоти України.

Також він опублікував відеозапис, на якому один з нападників пояснює поліції, що Гогунський сам прийшов до них додому і почав "битися головою". "Начальник служби виконавчої розганяється, б'ється, розбиває собі обличчя", - заявив правоохоронцям чоловік, який представився Андрієм Акрітовим.

Під час всієї бесіди з поліцейськими він вживав алкоголь, лаявся матом і заявив, що він "перебуває в угрупованні "ДНР". "Він прийшов і бився об паркан, об ворота. Обличчям бився. Він прийшов і каже: "Віддайте нам колгоспи". І бився. Потім я вийшов і особисто побив його, як собаку", - продовжив розповідь Акрітов.

Костянтин Бриль же повідомив, що напад на Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі. "Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Деякі особи вирішили незаконно збирати урожай. А держслужбовця, який намагався цьому перешкодити, побили. Місцеві "царьки" не тільки залякували чиновника, а й викрали його в багажнику авто", - розповів глава Запорізької обладміністрації.

Він також повідомив, що в Приморському районі напередодні виборів місцеві "політики" вже намагаються ділити між собою посади і встановлювати свою владу.

Війна не стала на заваді: Держслужбовці вивезли за кордон 5 мільйонів доларів готівки, яку отримали незаконно

вівторок, 5 липень 2022, 13:00

Попри війну з Росією в Україні фіксують факти незаконного збагачення службовців. НАЗК повідомило про вивезення за межі України публічними службовцями незаконно отриманої готівки, передають Патріоти України. У пресслужбі Національного агентства з питань...

"Як була мразотою, так і залишилася": Приходько розповіла про те, як закінчилася її дружба із популярною російською співачкою

вівторок, 5 липень 2022, 12:52

З Поліною Гагаріною Анастасія Приходько здружилася після "Фабрики зірок". Та приїжджала в Київ, жила в неї вдома, а коли почала працювати з Костею Меладзе, кинула просто перед концертом. Тож співачка давно вважала її "мразотою", передають Патріоти Укра...