"Він сам бився обличчям об паркан": У Запорізькій області чиновника викрали в багажнику, злочинці усе заперечують (відео)

Напад на Сергія Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі.

У Приморському районі Запорізької області напали на главу місцевого відділення державної виконавчої служби Сергія Гогунського. За попередньою інформацією, це пов'язано з протистоянням чиновника незаконному бізнесу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив глава Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, передають Патріоти України.

Також він опублікував відеозапис, на якому один з нападників пояснює поліції, що Гогунський сам прийшов до них додому і почав "битися головою". "Начальник служби виконавчої розганяється, б'ється, розбиває собі обличчя", - заявив правоохоронцям чоловік, який представився Андрієм Акрітовим.

Під час всієї бесіди з поліцейськими він вживав алкоголь, лаявся матом і заявив, що він "перебуває в угрупованні "ДНР". "Він прийшов і бився об паркан, об ворота. Обличчям бився. Він прийшов і каже: "Віддайте нам колгоспи". І бився. Потім я вийшов і особисто побив його, як собаку", - продовжив розповідь Акрітов.

Костянтин Бриль же повідомив, що напад на Гогунського пов'язаний з незаконним збором врожаю в Приморському районі. "Сергій Гогунський постраждав від дій злочинного місцевого угрупування. Деякі особи вирішили незаконно збирати урожай. А держслужбовця, який намагався цьому перешкодити, побили. Місцеві "царьки" не тільки залякували чиновника, а й викрали його в багажнику авто", - розповів глава Запорізької обладміністрації.

Він також повідомив, що в Приморському районі напередодні виборів місцеві "політики" вже намагаються ділити між собою посади і встановлювати свою владу.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...