Він впав: Слідство назвало основні версії загибелі російського ІЛ-76 в Сибіру

Пошуки літака ускладнюються задимленістю від палаючих лісів.

Пожежі в Сибіру. Фото: nr2.com.uaЯк основну причину ймовірного падіння російського літака Іл-76, який мав гасити пожежі в Іркутській області, слідчі розглядають відмову техніки і помилку пілота. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Наразі проводиться дослідча перевірка, створена оперативно-слідча група. Одночасно джерело в МНС повідомляє, що керівництво відомства наполягло на вильоті літака Іл-76. "Є завдання не допустити торішніх пожеж. Ось їх і відправили, хоча екіпаж пручався, казав, що видимість ніяка. Але керівництво вважало інакше і змусило хлопців летіти".
Нагадаємо, що лайнер брав участь у гасінні масштабних природних пожеж і не вийшов на зв'язок. За даними російського МНС, на борту літака перебували 10 осіб. Пошуки Іл-76 ведуть кілька літаків і вертольотів. Проте все ускладнюється важкодоступністю місцевості, а також задимленістю від палаючих лісів.

2 липня фахівці МНС Росії визначили місце в Іркутській області, де імовірно впав літак Іл-76. "На наше переконання, ми розуміємо, що місце падіння ось тут", - повідомив заступник міністра з надзвичайних ситуацій Леонід Бєляєв, вказавши на карті точку більш ніж у 150 кілометрах від найближчого населеного пункту. За його словами, в це місце направилася група рятувальників з селища Качуг, де знаходиться пункт збору рятувальників. "Працюють понад 500 осіб, 50 одиниць техніки", - наголосив Бєляєв. За його словами, літак поки вважається зниклим.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...