23 січня у с.Верхівка відбулися загальні збори релігійної громади, до якої входять віряни сіл Верхівка та Примощаниця. На порядок денний зібрання було винесене питання про перехід місцевої парафії з юрисдикції УПЦ Московського патріархату до Православної Церкви України. Про це повідомляють у Барській районній державній адміністрації, передають Патріоти України.
Перед учасниками зборів виступили представники ініціативної групи, яка попередньо провела опитування жителів Верхівки та Примощаниці щодо зазначеного питання. За ідею переходу до Православної Церкви України свої підписи тоді поставили 272 парафіян.
А на сьогоднішніх зборах, після обговорення і обміну думками, за приєднання до Православної Церкви України проголосувало 164 вірянина.
Колишній настоятель храму великомученика Димитрія Солунського с.Примощаниці протоієрей Василь Холод не підтримав рішення своєї пастви. Тому створена згідно з рішенням учасників зборів комісія провела опис майна храму та поміняла замки у будівлі.
Археологи виявили 63 давньоєгипетські гробниці у провінції Дум’ят, яка колись була центром торгівлі. Досліджуючи поховання, вчені натрапили на численні артефакти, зокрема золоті прикраси та поховальні приношення, передають Патріоти України. Як пише Her...
У Челябінській області Росії прорвало дамбу Кіалімського водосховища. Вода швидко поширюється, затоплено велику кількість будинків. Про це повідомляють російські Telegram-канали в п'ятницю, 26 липня. За інформацією управління МНС у Челябінській област...