"Волноваха, извини за убийство": В окупованому Докучаєвську нагадали про причетність "ДНР" до розстрілу маршрутки із цивільними (фото)

13 січня 2015 року на блокпосту Збройних Сил України поблизу Волновахи бойовики обстріляли рейсовий автобус "Златоустівка - Донецьк", загинули 12 і були поранені 19 мирних громадян.

12 людей загинули відразу на блокпосту під Волновахою. Фото: соцмережі.

У зайнятому терористами і російськими найманцями Докучаєвську сьогодні розповсюдили листівки з нагадуванням про те, що маршрутку з мирними громадянами в 2015 році на блок-посту під Волновахою розстріляли "Гради" самопроголошеної "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

"Сьогодні в Докучаєвську, який контролює "ДНР", з’явились ці листівки. З пробаченнями в скоєнному злочині. З нагадуванням, хто це зробив. На чиїх руках кров земляків. Що це, каяття чи спецоперація?

Я маю лише три фотодокази. Але листівок було багато. На стінах "хрущовок", на парканах, на порталах офіційних будівель. Їх бачили на Театральній та Центральній, на Леніна, на Жовтневій та Незалежності. Бойовики поспіхом зривали їх на Мельникова, Куйбишева та Свердлова. Але марно. Люди встигли не те, що прочитати їх, а, навіть сфотографувати. Хто ж ризикував життям, аби розвісити ці листівки? Можливо, проукраїнські партизани на окупованій території. А, можливо, просто звичайні люди. Які довгі роки чекають на повернення України. І пам‘ятають все", - розповів він.

Хіти тижня. Ви будете здивовані: Вчені назвали найефективнішу страву для схуднення

вівторок, 17 липень 2018, 1:00

Вчені провели дослідження, у якому з’ясували, яка страва найкраще допомагає схуднути, повідомляють Патріоти України. Вчені провели дослідження і визначили, що найкращим помічником у схудненні є суп. Ця страва особливо корисна тим, хто страждає ожирін...

Бразильська поетка - велика патріотка України

вівторок, 17 липень 2018, 0:30

Літератор Віра Вовк - похресниця митрополита Андрея Шептицького. Світ безмежний, у ньому мільярди людей. А великих українців одиниці. Чи не наймогутніша серед них постать старенької, сухенької жіночки на прізвище Віра Вовк. Справдешнє ім’я – Віра Остап...