"Волноваха, извини за убийство": В окупованому Докучаєвську нагадали про причетність "ДНР" до розстрілу маршрутки із цивільними (фото)

13 січня 2015 року на блокпосту Збройних Сил України поблизу Волновахи бойовики обстріляли рейсовий автобус "Златоустівка - Донецьк", загинули 12 і були поранені 19 мирних громадян.

12 людей загинули відразу на блокпосту під Волновахою. Фото: соцмережі.

У зайнятому терористами і російськими найманцями Докучаєвську сьогодні розповсюдили листівки з нагадуванням про те, що маршрутку з мирними громадянами в 2015 році на блок-посту під Волновахою розстріляли "Гради" самопроголошеної "ДНР". Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.

"Сьогодні в Докучаєвську, який контролює "ДНР", з’явились ці листівки. З пробаченнями в скоєнному злочині. З нагадуванням, хто це зробив. На чиїх руках кров земляків. Що це, каяття чи спецоперація?

Я маю лише три фотодокази. Але листівок було багато. На стінах "хрущовок", на парканах, на порталах офіційних будівель. Їх бачили на Театральній та Центральній, на Леніна, на Жовтневій та Незалежності. Бойовики поспіхом зривали їх на Мельникова, Куйбишева та Свердлова. Але марно. Люди встигли не те, що прочитати їх, а, навіть сфотографувати. Хто ж ризикував життям, аби розвісити ці листівки? Можливо, проукраїнські партизани на окупованій території. А, можливо, просто звичайні люди. Які довгі роки чекають на повернення України. І пам‘ятають все", - розповів він.

Хіти тижня. Вражаючі фото з повсякденного життя найзакритішої країни світу

середа, 24 січень 2018, 9:00

Фотограф Ерік Лаффорг – один зі небагатьох, кому вдалося побачити реальну Північну Корею. З 2008 року Лаффорг їздив у КНДР 6 разів. Він зняв тисячі фото, показуючи щоденне життя мешканців і чиновників. Завдяки цифровим картам пам'яті йому вдалося збере...

До бабусь поїхали: На КремльТБ цинічно пояснили загибель російських найманців на Донбасі (відео)

середа, 24 січень 2018, 8:59

У студії підкреслили, що сім'ям загиблих на Донбасі росіян не дуже приємно чути таке пояснення від представника влади. Російські найманці поїхали на Донбас захищати своїх родичів. Про це в ефірі російського пропагандистського каналу "Росія 1" заявив пе...