​Володимир Кличко – Тайсон Ф’юрі: 12 раундів м’ясорубки, українець поступився по очкам (відео)

Попереду матч-реванш. Однак наразі чемпіонські пояси IBF, IBO, WBO и WBA super перейшли до амбітного ірландця

Бій між 39-річним українцем та 27-річним британцем був більш-менш рівний. Однак всі три судді з невеликим відривом дали перевагу претенденту, зазначають Патріоти України. 115: 112, 115: 112 і 116: 111 на користь Ф'юрі.

Тайсон Ф’юрі - новий чемпіон. Чи надовго?

Кличко зазнав 4-ту поразку у своїй кар'єрі. Раніше українець програвав тільки нокаутом - суддівським рішенням він поступився вперше. Додамо, що в останній раз Кличко відчував гіркоту поразки в 2004 році - 4 жовтня він поступився нокаутом Леймоном Брюстеру. Однак попереду бій-реванш. Почекаємо опрелюднення подробиць контракту з цього приводу.

Принаймні сам Кличко налаштований на реванш. "Ф'юрі заслужив перемогу. Він був швидшим і точнішим. Я намагався "підібрати до нього ключ", але не зміг переламати хід бою. Безумовно, я розраховую на реванш", - сказав екс-чемпіон зразу після бою німецьким ЗМІ.


1 раунд

2 раунд

3 раунд

4 раунд

5 раунд

6 раунд

7 раунд

8 раунд

9 раунд

10 раунд

11 раунд

Кличку цього разу було дійсно боксувати складніше. Володимир і його команда були впевнені, що перемога за українцем. В іншому випадку чемпіон мав піти ва-банк у 12 раунді. Цього не відбулося. Відео 12 раунду.

Судійське рішення. Емоції боксерів, команд та глядачів

Повне відео дійства

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.