Волонтери повезли українським захисникам у зону ООС 37 відер вареників

Вареники на Черкащині готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

На Черкащині наліпили вареників для військових. Фото: Україна молода.

Волонтери повезли українським захисникам в зону Операції об’єднаних сил 37 відер вареників. Їх наліпили у селі Білозір’я, що на Черкащині. Про це повідомила волонтерка Оксана Циганок, яка разом з іншими колегами повезла смаколики українським бійцям на фронт, передають Патріоти України.
"За 5 років війни Білозір'я стало мені рідним. Дякую голові тамтешньої об’єднаної територіальної громади Володимиру Міцуку та громаді не лише за вареники, але й за сітки, бензопилу, дитячі малюнки", - написала у Фейсбуку Оксана.
За її словами, як завжди в Білозір'ї роблять все з розмахом, як вареників - то наліплюють півбуса. Як наголошує сільський голова Білозірської Об'єднаної територіальної громади Володимир Міцук, вареники готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

Він каже, що в ОТГ допомагають бійцям на фронті традиційно в міру своїх сил і можливостей. Адже ті воїни, які стоїть на передовій та захищають Україну, повинні відчувати й нашу підтримку. "Дякуємо Оксані Циганок. Вона справжня патріотка, яка в будь-яку погоду та пору року вирушає з колегами до наших бійців і ми завжди готові допомогати волонтерам", - говорить Володимир Павлович.

Хіти тижня. Якщо виконаєте одну умову: В Італії продають будинки за один євро

середа, 22 травень 2019, 1:00

Міра італійської влади спрямована на те, щоб зберегти невелику комуну, оскільки багато місцевих жителів залишають свої будинки і переселяються в великі міста. Сотню будинків на півдні Сицилії в Муссомелі виставили на продаж за один євро для тих, хто пр...

Хіти тижня. Новий курс долара, перерахунок пенсій і податків: Які нововведення чекають на українців влітку

середа, 22 травень 2019, 0:35

Рекордно низький курс долара, нові ціни на цибулю і зростання мінімальних пенсій — все це чекає на українців у наступні три місяці. Про те, як і чому може змінитися життя влітку — розбиралися журналісти, передають Патріоти України з посиланням на Oбозр...