Волонтери повезли українським захисникам у зону ООС 37 відер вареників

Вареники на Черкащині готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

На Черкащині наліпили вареників для військових. Фото: Україна молода.

Волонтери повезли українським захисникам в зону Операції об’єднаних сил 37 відер вареників. Їх наліпили у селі Білозір’я, що на Черкащині. Про це повідомила волонтерка Оксана Циганок, яка разом з іншими колегами повезла смаколики українським бійцям на фронт, передають Патріоти України.
"За 5 років війни Білозір'я стало мені рідним. Дякую голові тамтешньої об’єднаної територіальної громади Володимиру Міцуку та громаді не лише за вареники, але й за сітки, бензопилу, дитячі малюнки", - написала у Фейсбуку Оксана.
За її словами, як завжди в Білозір'ї роблять все з розмахом, як вареників - то наліплюють півбуса. Як наголошує сільський голова Білозірської Об'єднаної територіальної громади Володимир Міцук, вареники готували працівники виконавчого комітету сільради разом з працівниками закладів освіти, культури, лікарні та центру надання соціальних послуг.

Він каже, що в ОТГ допомагають бійцям на фронті традиційно в міру своїх сил і можливостей. Адже ті воїни, які стоїть на передовій та захищають Україну, повинні відчувати й нашу підтримку. "Дякуємо Оксані Циганок. Вона справжня патріотка, яка в будь-яку погоду та пору року вирушає з колегами до наших бійців і ми завжди готові допомогати волонтерам", - говорить Володимир Павлович.

Хіти тижня. "Мені відірвуть за це голову!": Колишній коханець Пугачової заявив, що Галкін не є батьком Лізи та Гаррі

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:35

Сергій Челобанов запевняє, нібито співачка використала його власний біоматеріал. У Пугачової діти не від Галкіна, а від іншого чоловіка. Про це нібито стало відомо випадково під час шоу Малахова, де і було зроблено це зізнання. Причина, по якій це стал...

Незадовго до трагедії приїжджав "гість" із РФ: Луганщину сколихнуло загадкове самогубство священика

п’ятниця, 22 березень 2019, 0:00

В офіційній версії, якої дотримується Луганська єпархія РПЦ, заявляється, що Євген Хрущ нібито мав сімейні незгоди та ряд фінансових проблем. Священикові з Луганщини, який наклав на себе руки на початку березня, могли погрожувати через рішення покинути...