
Чиновники і підприємці розікрали понад 9 мільйонів гривень в київській дитячій лікарні "Охматдит". Про це повідомили в прес-службі СБУ, передають Патріоти України.
"Протягом 2012-2014 років спеціалізоване державне підприємство отримало з бюджету кошти на закупівлю медичного обладнання та добудову дитячої лікарні. Для реалізації завдань чиновники уклали договір з приватною комерційною структурою.
Правоохоронці встановили, що за попередньою змовою з посадовими особами бізнесмени штучно завищили вартість обладнання та робіт на 9,2 мільйона гривень", - зазначено в повідомленні відомства.
В результаті проведених обшуків фігурантів справи, в шести (один з чиновників досі чинний) вилучили документи, печатки та інші докази, які доводять розкрадання державних коштів, виділених дитячій лікарні.
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...
Міністерство оборони України представило новий бойовий контракт для військовослужбовців дефіцитних спеціальностей, які відіграють ключову роль у сучасній війні, передають Патріоти України. . Йдеться насамперед про пілотів безпілотних літальних апараті...