Ворог поруч: У електричці на Харківщині роздавали листівки із пропагандою СРСР та "величі Росії" (фотофакт)

Пропагандистські роздруківки з зображеннями Йосипа Сталіна та Володимира Леніна роздавали в електричці, яка слідувала в селище Козача Лопань Харківської області.
У електричці роздавали листівки із пропагандою СРСР. Ілюстрація: соцмережі.

У харківській електричці пасажирам роздали листівки з написом "За СРСР". Про це повідомляють в групі "Ху*вий Харків" в Telegram, передають Патріоти України.

Пропагандистські роздруківки з зображеннями російських революціонерів Йосипа Сталіна та Володимира Леніна роздавали в електричці, яка слідувала в селище Козача Лопань Харківської області. У тексті зазначено: "Радянський Союз наша Батьківщина" і "Пролетарі всіх країн об'єднайтеся". Крім цього, там написали, що "Мюнхенська змова - підготовка агресії проти СРСР". А в кінці листівки розмістили статтю під назвою: "ЗМІ: ВМС України в Азовському морі загинуть за лічені хвилини".

"Пустунчику" все замало: Кива, вийшовши з лікарні, влаштував нову бійку з чоловіком на вулиці (відео)

четвер, 23 січень 2020, 21:14

Як тільки нардеп почув, що відео транслюється в соцмережу Facebook, то відразу відступив. Народний депутат від Опозиційної платформи - За життя Ілля Ківа, який влаштував бійку в ресторані Києва, знову потрапив у скандал. Так, в Мережі з'явилося відео, ...

Раніше такого не було: У Сибіру почали народжуватися діти з вродженими онкологічними захворюваннями

четвер, 23 січень 2020, 20:44

Загальна захворюваність дітей також зросла. У Красноярському краї діти стали з'являтися на світ з вродженими онкологічними захворюваннями, передають Патріоти України. Як розповів виданню «Проспект Миру» депутат Ілля Зайцев, про це в повідомила завідува...