Ворог поруч: У електричці на Харківщині роздавали листівки із пропагандою СРСР та "величі Росії" (фотофакт)

Пропагандистські роздруківки з зображеннями Йосипа Сталіна та Володимира Леніна роздавали в електричці, яка слідувала в селище Козача Лопань Харківської області.
У електричці роздавали листівки із пропагандою СРСР. Ілюстрація: соцмережі.

У харківській електричці пасажирам роздали листівки з написом "За СРСР". Про це повідомляють в групі "Ху*вий Харків" в Telegram, передають Патріоти України.

Пропагандистські роздруківки з зображеннями російських революціонерів Йосипа Сталіна та Володимира Леніна роздавали в електричці, яка слідувала в селище Козача Лопань Харківської області. У тексті зазначено: "Радянський Союз наша Батьківщина" і "Пролетарі всіх країн об'єднайтеся". Крім цього, там написали, що "Мюнхенська змова - підготовка агресії проти СРСР". А в кінці листівки розмістили статтю під назвою: "ЗМІ: ВМС України в Азовському морі загинуть за лічені хвилини".

Хіти тижня. "Побійтесь Бога!": Бунтівний Філарет нажаханий фінансовою "ямою", благає Епіфанія іменем Творця

неділя, 25 серпень 2019, 9:00

91 річний владика був впевнений, що тріумфуватиме гординею над уламками єдиної канонічної Церкви України, про котру мріяли сотні роки наших пращурів, і чого весь цей час боялись московські царі, включно з Володимиром Путіним. "Прошу вас відкликати лист...