"Будь-який ветеран АТО вважає, що має право вбивати": Одіозний журналіст образив військових в ефірі NewsOne (відео)

Юрист Марта Жеребецька, на правах представника учасника АТО Масі Найєма, вимагає у телеканала спростувати в ефірі інформацію, яка не відповідає дійсності.

В'ячеслав Піховшек. Фото: соцмережі.

Журналіст і ведучий В'ячеслав Піховшек в ефірі телеканалу "NewsOne TV" заявив, що в Україні "будь-яка людина, яка називає себе ветераном АТО, вважає, що... вона може вбивати". Про це він сказав під час свого інтерв'ю з колишнім міністром юстиції в уряді Віктора Януковича Оленою Лукаш, передають Патріоти України.

"Ми живемо в суспільстві яке зараз влаштовано за принципом тотального свавілля. Будь-яка людина яка зараз називає себе ветераном АТО, вважає що у неї є індульгенція на вбивство і вона може вбивати", - заявив Піховшек.

Ця заява викликала бурхливе обурення серед ветеранів і їхніх представників. Так, юрист Марта Жеребецька, на правах представника учасника АТО Масі Найєма, зажадала у телеканала "NewsOne" спростувати в ефірі інформацію, яка не відповідає дійсності, а також вибачитися перед ветеранами АТО і Масі Найємом особисто.

"У разі відсутності реакції - залишаємо за собою право звернутися до суду з відповідним позовом", - додала вона. Нагадаємо, В'ячеслав Піховшек працював головним редактором ТСН з 1999 по 2005 рік. Його неодноразово звинувачували в цензурі на каналі і "темниках", а також звільненні журналістів та редакторів.

У Києві з'явилася нова схема крадіжок у квартирах. Будьте обережні (фотофакти)

четвер, 27 січень 2022, 7:50

У Києві в Дніпровському районі з'явилася нова схема крадіжок у квартирах. Тепер злодії намагаються потрапити у будинки представляючись сантехніками. Про це повідомили у Fаcebook-спільноті NEW Русанівка, зазначають Патріоти України. Так, поштові скриньк...

За який продукт переплачують українці

четвер, 27 січень 2022, 7:30

Маркетинговий хід вводить в оману покупців. Патріотам України стало відомо, що продукти, які містять у назві приставку "еко", не мають ніякого відношення до органічної продукції. Як пояснює виконавчий директор "Союзу споживачів України" Максим Несміяно...