Через захист лісів: Озвучена нова версія нападу на Катерину Гандзюк

Лісовий конфлікт на Херсонщині почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень.

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

Убивство громадської активістки Катерини Гандзюк могло бути одним із ланцюжків конфлікту навколо розподілу лісу на Херсонщині. Таку версію оприлюднила блогерша Ольга Шарій. Відео опубліковано на її каналі в YouTube, передають Патріоти України.

У першу чергу, вона звернула увагу на те, що напад на Гандзюк відбувся у той же день, що і вбивство ветерана АТО з Бердянська Віталія Олешка на прізвисько "Сармат". Останній, за її інформацією, також брав участь у розборках навколо лісів і, на цьому грунті посварився з місцевими АТОвцями, які захищали інтереси влади.

Лісовий конфлікт на Херсонщині, зазначимо, почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень. За однією з версій, яку відпрацьовувало слідство у даній справі, справжньою метою зловмисників було викорчовування і перепродаж лісу.

Саме в розпал цього конфлікту, нагадала блогерша, Гандзюк написала кілька постів, якими дала зрозуміти, що в регіоні просто-напросто ведуться розборки за право рубати і продавати ліс. "Катерині Ганзюк починають відверто погрожувати після того, як вона сказала, що АТОвці від влади, які прийшли на мітинг - це, насправді, фейкові військові, і вони просто виступають за владу і за випилку лісу", - акцентувала увагу вона.

При цьому Ольга Шарій стверджує, що колотнеча через ліси між АТОвцями викликана тим, що дві людини - лідер ОЗГ "Кордон" Олександр Цегельник і глава Херсонської ОДА Владислав Мангер - не змогли поділити цю сферу. Ветерани ж стали їх "дахом".

"Я вважаю, що вся ця історія, це - історія бандитських розборок на місцевому рівні. У сутичці за ліс зійшлися дві людини: Мангер і Цегольник. У Цегольника було своє угруповання АТОвців, а у Мангера - своє", - пояснила блогерша.

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...