Через захист лісів: Озвучена нова версія нападу на Катерину Гандзюк

Лісовий конфлікт на Херсонщині почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень.

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

Убивство громадської активістки Катерини Гандзюк могло бути одним із ланцюжків конфлікту навколо розподілу лісу на Херсонщині. Таку версію оприлюднила блогерша Ольга Шарій. Відео опубліковано на її каналі в YouTube, передають Патріоти України.

У першу чергу, вона звернула увагу на те, що напад на Гандзюк відбувся у той же день, що і вбивство ветерана АТО з Бердянська Віталія Олешка на прізвисько "Сармат". Останній, за її інформацією, також брав участь у розборках навколо лісів і, на цьому грунті посварився з місцевими АТОвцями, які захищали інтереси влади.

Лісовий конфлікт на Херсонщині, зазначимо, почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень. За однією з версій, яку відпрацьовувало слідство у даній справі, справжньою метою зловмисників було викорчовування і перепродаж лісу.

Саме в розпал цього конфлікту, нагадала блогерша, Гандзюк написала кілька постів, якими дала зрозуміти, що в регіоні просто-напросто ведуться розборки за право рубати і продавати ліс. "Катерині Ганзюк починають відверто погрожувати після того, як вона сказала, що АТОвці від влади, які прийшли на мітинг - це, насправді, фейкові військові, і вони просто виступають за владу і за випилку лісу", - акцентувала увагу вона.

При цьому Ольга Шарій стверджує, що колотнеча через ліси між АТОвцями викликана тим, що дві людини - лідер ОЗГ "Кордон" Олександр Цегельник і глава Херсонської ОДА Владислав Мангер - не змогли поділити цю сферу. Ветерани ж стали їх "дахом".

"Я вважаю, що вся ця історія, це - історія бандитських розборок на місцевому рівні. У сутичці за ліс зійшлися дві людини: Мангер і Цегольник. У Цегольника було своє угруповання АТОвців, а у Мангера - своє", - пояснила блогерша.

Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...

У Росії вночі раптово обвалилася житлова багатоповерхівка. Є загиблі

четвер, 9 лютий 2023, 7:25

У Росії раптово обвалилися два під'їзди п'ятиповерхового житлового будинку в Новосибірську. . Відомо про щонайменше двох загиблих, пишуть місцеві Telegram-канали із посиланням на заяву губернатора Новосибірської області Андрія Травникова. "Причиною об...