Через захист лісів: Озвучена нова версія нападу на Катерину Гандзюк

Лісовий конфлікт на Херсонщині почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень.

Катерина Гандзюк. Фото: соцмережі.

Убивство громадської активістки Катерини Гандзюк могло бути одним із ланцюжків конфлікту навколо розподілу лісу на Херсонщині. Таку версію оприлюднила блогерша Ольга Шарій. Відео опубліковано на її каналі в YouTube, передають Патріоти України.

У першу чергу, вона звернула увагу на те, що напад на Гандзюк відбувся у той же день, що і вбивство ветерана АТО з Бердянська Віталія Олешка на прізвисько "Сармат". Останній, за її інформацією, також брав участь у розборках навколо лісів і, на цьому грунті посварився з місцевими АТОвцями, які захищали інтереси влади.

Лісовий конфлікт на Херсонщині, зазначимо, почався в кінці травня 2018 року. Тоді в результаті підпалів вигоріли десятки гектарів соснових насаджень. За однією з версій, яку відпрацьовувало слідство у даній справі, справжньою метою зловмисників було викорчовування і перепродаж лісу.

Саме в розпал цього конфлікту, нагадала блогерша, Гандзюк написала кілька постів, якими дала зрозуміти, що в регіоні просто-напросто ведуться розборки за право рубати і продавати ліс. "Катерині Ганзюк починають відверто погрожувати після того, як вона сказала, що АТОвці від влади, які прийшли на мітинг - це, насправді, фейкові військові, і вони просто виступають за владу і за випилку лісу", - акцентувала увагу вона.

При цьому Ольга Шарій стверджує, що колотнеча через ліси між АТОвцями викликана тим, що дві людини - лідер ОЗГ "Кордон" Олександр Цегельник і глава Херсонської ОДА Владислав Мангер - не змогли поділити цю сферу. Ветерани ж стали їх "дахом".

"Я вважаю, що вся ця історія, це - історія бандитських розборок на місцевому рівні. У сутичці за ліс зійшлися дві людини: Мангер і Цегольник. У Цегольника було своє угруповання АТОвців, а у Мангера - своє", - пояснила блогерша.

В Україні оголошено штормове попередження - стихія омине тільки одну область

четвер, 21 жовтень 2021, 14:37

20-21 жовтня на всій території України, за винятком Запорізької області, встановиться вітряна погода. Такі дані оприлюднив сайт Sinoptik.ua, передають Патріоти України. Так, сьогодні вдень пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с, у західних областях і Карпат...

"Господи, як же це соромно": Відео відбору суддів Конституційного суду збурило мережу

четвер, 21 жовтень 2021, 14:26

Відбір конкурсною комісією суддів конституційного суду України (КСУ) перетворився на фарс, а кандидати під час спілкування з комісією продемонстрували свою кричущу профнепридатність. На це звернув увагу голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін. ...