Возив гостей та подарунки на весілля сина: У справі проти Луценка стався несподіваний поворот

Антикорупційні органи закрили справу у зв'язку з тим, що не побачили в діях Юрія Луценка складу злочину.
Олександр Луценко із дружиною. Фото: Фейсбук.

НАБУ і САП закрили справу про використання генпрокурором Юрієм Луценком автомобілів ГПУ для розвезення гостей і подарунків у день весілля свого сина Олександра. Як повідомило джерело у правоохоронних органах, кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем генпрокурором закрили перед самим новим 2019 роком, передають Патріоти України.

Розслідування тривало з 20 квітня до 28 грудня 2018 року. Справу порушено рішенням суду за статтею 364 Кримінального кодексу, заявником у якій виступив колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який перебуває наразі в розшуку за підозрою у низці злочинів.

Згідно з матеріалами справи 15 вересня 2017 року, Луценко під час святкування весілля свого сина у неробочий час використовував два службові автомобілі: Toyota Camry і мікроавтобус для розвезення гостей і подарунків, чим завдав збитків державному бюджету. Антикорупційні органи закрили справу у зв'язку з тим, що не побачили в діях Луценка складу злочину.

Буде не всім по кишені! Поїздки на таксі в Україні стануть розкішшю - чому ціни так стрімко зросли

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:50

Ціни на таксі в Україні зросли через зменшення кількості водіїв, зниження їх заробітків та зростання затратної частини, що пов'язано з впливом війни і домінуванням кількох великих онлайн-компаній на ринку. Водіям працювати стало невигідно, що призвело ...

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...