Возив гостей та подарунки на весілля сина: У справі проти Луценка стався несподіваний поворот

Антикорупційні органи закрили справу у зв'язку з тим, що не побачили в діях Юрія Луценка складу злочину.
Олександр Луценко із дружиною. Фото: Фейсбук.

НАБУ і САП закрили справу про використання генпрокурором Юрієм Луценком автомобілів ГПУ для розвезення гостей і подарунків у день весілля свого сина Олександра. Як повідомило джерело у правоохоронних органах, кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем генпрокурором закрили перед самим новим 2019 роком, передають Патріоти України.

Розслідування тривало з 20 квітня до 28 грудня 2018 року. Справу порушено рішенням суду за статтею 364 Кримінального кодексу, заявником у якій виступив колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, який перебуває наразі в розшуку за підозрою у низці злочинів.

Згідно з матеріалами справи 15 вересня 2017 року, Луценко під час святкування весілля свого сина у неробочий час використовував два службові автомобілі: Toyota Camry і мікроавтобус для розвезення гостей і подарунків, чим завдав збитків державному бюджету. Антикорупційні органи закрили справу у зв'язку з тим, що не побачили в діях Луценка складу злочину.

З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...