Вражаюча нетактовність: Британців обурила горілка "Новачок"

У компанії повідомили, що рецепт горілки розроблявся досить довго. Її рекламним слоганом стала фраза "Тут не до жартів".
Горілку назвали на честь отруйної речовини. Фото: ERR.

Мешканці Великої Британії розкритикували лікеро-горілчаний завод Bristol Dry Gin, який почав випускати 75-градусну горілку під назвою "Новачок". Компанія принесла вибачення і заявила, що обрала невдалий час для випуску горілки, повідомляють Патріоти України.

Горілка "Новачок" випускалася в обмеженій кількості. Її виробництво зупинять. У компанії повідомили, що рецепт горілки розроблявся досить довго. Її рекламним слоганом стала фраза "Тут не до жартів". Назву "Новачок" придумали після того, як росіян Сергія і Юлію Скрипалів, яких отруїли хімікатом "Новачок", виписали з лікарні.

"Горілка повинна була поліпшити настрій і знизити рівень стресу, а не ображати", - йдеться у заяві заводу. Представники компанії кажуть, що клієнти поставилися до нової горілки позитивно. Але на сторінці Bristol Dry Gin у Facebook з'явилося негативні коментарі.

"Вибачте, але я думаю, що дуже нетактовно давати алкоголю таку назву. Це серйозна ситуація", - пише користувач Девід Гілрой. "Дуже нетактовно. Ні в чому не винна жінка померла, чоловік перебуває в критичному стані в лікарні. Я думаю, вам варто переглянути свою рекламну стратегію", - вважає Пітер Хупер.

Джерело: ВВС

Хіти тижня. "Зачетные сапожки": Дружина Луценка прийшла на роботу в дорогому взутті (фото)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 4:00

Журналістка зауважила, що політик прийшла у Верховну Раду в червоних чоботах відомого бренду Yves Saint Laurent. Народна депутатка України, представниця президента у Верховній Раді та дружина генпрокурора Ірина Луценко прийшла до парламенту в дорогих ч...

Хіти тижня. У мережі вибухнув скандал навколо "золотого" дитячого садка у Києві

п’ятниця, 16 листопад 2018, 3:00

Українська журналістка Христина Бондаренко розповіла, що її дитині відмовили в навчанні у київському дитячому садку №30, куди вона ходить, а також розкрила схему заробітку на дітях. "Мій садок державний. Ну, як державний. Насправді не зовсім. За перебу...