Врятувати людину: Унікальною операцією кардіохірург з Німеччини врятував життя бійцю АТО (відео)

У медиків йде своя війна – проти смерті, за життя. Честь їм і слава!

Німецький кардіохірург Ярослав Бенедикт під час унікальної операції. Фото: obozrevatel.comКардіохірург з Німеччини Ярослав Бенедикт прилетів в Україну провести єдину операцію за власною новітньою технологією і поділитися нею з українськими кардіохірургами, пишуть Патріоти України про повідомлення на сайті Нескучные новости.

Операцію німецький фахівець робив бійцю АТО Аркадію Радченку, в якого після року на фронті діагностували порок серця - аневризму аорти. Головна артерія в організмі могла розірватися в будь-який момент і забрати життя.

Про цю історію бійця Бенедикт дізнався від українських лікарів, які зараз проходять стажування в Німеччині. Він погодився прилетіти в інститут імені Шалімова, щоб провести єдину операцію за власною новітньою технологією і поділитися нею з українськими кардіохірургами.

Лікар спочатку змоделював клапан, наближений до природного. Як зазначають його колеги, це не просто ювелірна робота - це вищий пілотаж в кардіохірургії.

Бенедикт використовує сайзер - свій винахід: за допомогою лекал підбирають такі розміри заслінок серцевого клапана, які максимально підходять пацієнтові. Стерильною лінійкою і олівцем за лекалом кардіохірург буквально викроює нові заслінки серцевого клапана з новітнього матеріалу. Далі видаляють зношену ділянку аорти і замінюють її трубкою, яка має всі властивості головної судини організму. Починається запуск вже оновленого серця.

Кардіохірург з Німеччини був задоволений роботою всієї української команди. Він зазначив, що українські кардіохірурги після сьогоднішньої практики і подальшого стажування в Німеччині зможуть проводити такі операції і в Україні.

"Це все за допомогою цих сайзер. Я придумав свої лекала, тому що в Європі не було нічого схожого сертифікованого. Коли я провів кілька успішних операцій - це додало мені ентузіазму. Я зрозумів: я можу це робити", - розповів Бенедикт. Також лікарі пообіцяли, що після відновлення колишній боєць забуде про серцеві проблеми назавжди і зможе жити повноцінним життям.

"Що не день, то пригоди": На концерті Анастасії Приходько знову сталася біда

четвер, 18 квітень 2024, 17:58

Співачка Анастасія Приходько повідомила, що під час її концерту знову стався неприємний інцидент. Це вже не перша сумна новина, якою артистка ділилася під час гастролей "Холодно", передають Патріоти України. Лише кілька днів тому виконавиця розповідала...

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....