"Всё бы хорошо, но его отменили": Як відомство Шойгу знову зганьбилося на весь світ (фото)

Міноборони РФ вирішило опублікувати заздалегідь фото авіапараду у небі над російською столицею. Але захід не відбувся взагалі.

Авіапарад у небі над Москвою не відбувся взагалі. Ілюстрація:https://news.rambler.ru/Міністерство оборони Росії заздалегідь опублікувало світлини з авіапараду над Москвою, який взагалі не відбувся. Таку особливість зауважили користувачі Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема користувач "Лентач" написав:"Минобороны опубликовало фото авиапарада над Москвой. Всё бы хорошо, но его отменили."

Як відомо, минулого року російське оборонне відомство зганьбилося на репетиції параду через танк "Армата", який виявився муляжем з картону.

Чому не можна садити картоплю поряд з помідорами: Прості секрети, як отримати рекордний врожай "другого хлібу"

середа, 22 березень 2023, 5:30

Картопля є одним з найпопулярніших харчових продуктів і дуже корисна для здоров'я. Особливо смачною вона виходить, коли вирощена власноруч. Якщо у вас немає городу або у вас мало місця, ви можете посадити картоплю в горщику на балконі, а не на грядці. ...

На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

середа, 22 березень 2023, 0:41

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років,...