"Всё бы хорошо, но его отменили": Як відомство Шойгу знову зганьбилося на весь світ (фото)

Міноборони РФ вирішило опублікувати заздалегідь фото авіапараду у небі над російською столицею. Але захід не відбувся взагалі.

Авіапарад у небі над Москвою не відбувся взагалі. Ілюстрація:https://news.rambler.ru/Міністерство оборони Росії заздалегідь опублікувало світлини з авіапараду над Москвою, який взагалі не відбувся. Таку особливість зауважили користувачі Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема користувач "Лентач" написав:"Минобороны опубликовало фото авиапарада над Москвой. Всё бы хорошо, но его отменили."

Як відомо, минулого року російське оборонне відомство зганьбилося на репетиції параду через танк "Армата", який виявився муляжем з картону.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...