Все для окупантів: У Харкові виявили підпільні цехи, у яких шили одяг відомих брендів для Росії (відео)

Загалом сума вилученого становить близько 2 млн грн.

Скрін відео

Цехи, де виготовляли речі під брендом відомих марок, виявили в Харкові. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України, зазначають Патріоти України.

11 квітня, в Харкові спільна міжвідомча група провела обшуки в двох цехових приміщеннях швейного виробництва, де виготовляли речі під брендом відомих марок.

За відомостями ДПСУ, заходи проводилися в рамках кримінального провадження, розпочатого за повідомленням оперативних підрозділів прикордонного відомства. Прикордонники з'ясували, що далі виявлену продукцію за допомогою організатора протиправної діяльності планували незаконно перемістити на територію Росії для подальшої реалізації.

Під час обшуку міжвідомча група виявила та вилучила котушки ниток виробництва Туреччини, Італії, Польщі та Болгарії для пошиву одягу. Їх загальна вага сягала близько 1 тонни. Крім того, було вилучено чорнові записи бухгалтерії, оргтехніка, грошові кошти та готову продукцію в асортименті. Загалом сума вилученого становить близько 2 млн грн.

На вказаних підприємствах під час проведених слідчих заходів виявили 21 громадянина України, які працювали з порушенням чинного законодавства, а також громадянина Азербайджану, який перебуває на території України з порушенням міграційного законодавства. Тривають подальші слідчі дії.

З архіву ПУ. 19 вересня - Михайлове чудо в Хонах: Історія свята, традиції та прикмети

субота, 19 вересень 2020, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. Злодюжка добре розважився: Чоловік виявив зниклий телефон з несподіваними селфі (фото)

субота, 19 вересень 2020, 2:00

Мавпам не вперше користуватися гаджетами - черговий курйозний випадок стався в Малайзії, де місцевий житель виявив пропажу мобільного телефону. Про цю дивовижну історію молодий чоловік розповів в соціальних мережах, зазначивши, що він обшукав весь буди...