Все для окупантів: У Харкові виявили підпільні цехи, у яких шили одяг відомих брендів для Росії (відео)

Загалом сума вилученого становить близько 2 млн грн.

Скрін відео

Цехи, де виготовляли речі під брендом відомих марок, виявили в Харкові. Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби України, зазначають Патріоти України.

11 квітня, в Харкові спільна міжвідомча група провела обшуки в двох цехових приміщеннях швейного виробництва, де виготовляли речі під брендом відомих марок.

За відомостями ДПСУ, заходи проводилися в рамках кримінального провадження, розпочатого за повідомленням оперативних підрозділів прикордонного відомства. Прикордонники з'ясували, що далі виявлену продукцію за допомогою організатора протиправної діяльності планували незаконно перемістити на територію Росії для подальшої реалізації.

Під час обшуку міжвідомча група виявила та вилучила котушки ниток виробництва Туреччини, Італії, Польщі та Болгарії для пошиву одягу. Їх загальна вага сягала близько 1 тонни. Крім того, було вилучено чорнові записи бухгалтерії, оргтехніка, грошові кошти та готову продукцію в асортименті. Загалом сума вилученого становить близько 2 млн грн.

На вказаних підприємствах під час проведених слідчих заходів виявили 21 громадянина України, які працювали з порушенням чинного законодавства, а також громадянина Азербайджану, який перебуває на території України з порушенням міграційного законодавства. Тривають подальші слідчі дії.

Як у фільмі про зомбі-апокаліпсис: Мережу вразили кадри перевезення зараженого коронавірусом у Китаї (фото)

середа, 22 січень 2020, 20:14

Медики не тільки вдягнули спецодяг, але й запакували хворого у скафандр. Кадри, на яких показане нібито транспортування зараженого новим видом коронавірусу в Китаї, шокували мережу. Рівень панічних настроїв ще сильніше почав зростати після поширення ць...

Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

середа, 22 січень 2020, 19:44

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...