"Все життя "Доктора Лізи" - це лише піар на крові", - російський політолог (відео)

Бєлковський поклав на Глінку моральну відповідальність за події на сході України і в Сирії.

"Доктор Ліза". Фото: соцмережі

Російський політолог Станіслав Бєлковський назвав загиблу в авіакатастрофі Ту-154 Єлизавету Глінку, відому як "Доктор Ліза", піарником війни на Донбасі. Відповідне відео опублікував користувач YouTube Valerii Lolin, повідомляють Патріоти України.

У ролику показаний фрагмент з ефіру каналу "Дощ", де Бєлковський поклав на Глінку моральну відповідальність за події на сході України і в Сирії. "Вона була піарником війни на Донбасі, вона була (серед) піарників війни в Сирії. І тому на ній в значній мірі лежить моральна відповідальність за все, що відбувалося", - сказав він.

Ведуча не погодилася з позицією гостя студії по "Доктору Лізі": "Вона намагалася врятувати тих, хто там страждає". Бєлковський спростував її слова і сказав, що часто бував на Донбасі до початку війни і добре знайомий з ситуацією. Також він критично відгукнувся про Глінку як про філантропа.

"Ні, вона не була такою людиною. Ви знаєте, я багато разів був в Донецьку і навіть один раз був в Луганську, до початку конфлікту. Там був мир. Знаєте, хто хоче врятувати російських дітей, той може з'їздити до Воронежа, Читу або Біробіджан. Для цього не треба їздити в Донецьк, де війну розв'язали покровителі і спонсори Доктора Лізи", - підкреслив експерт.

На репліку ведучої про те, що "цих людей теж потрібно було рятувати", Бєлковський відповів: "Так, потрібно було, щоб Єлизавета Петрівна прийшла до Володимира Володимировича Путіна, який дав їй премію в минулому році, і сказала, припиніть, будь ласка, війну на Донбасі. Вона цього не зробила". "Все життя Єлизавети Петрівни була однією величезною піар-акцією. Вона так і закінчилася. Царство їй небесне", - додав політолог.

Хіти тижня. Митрополит Епіфаній: Що відомо про новообраного предстоятеля Української помісної православної церкви

понеділок, 17 грудень 2018, 9:30

Новому главі помісної української православної церкви Епіфанію, якого обрали на Об'єднавчому соборі 15 грудня, всього 39 років. Коротка біографія Митрополита Єпіфанія опублікована на офіційному сайті УПЦ КП, передають Патріоти України. Як зазначається,...

Жити по-новому? В Україні виникла серйозна проблема з пенсіями

понеділок, 17 грудень 2018, 8:59

В Україні не зможуть виконати обіцянки по щорічній індексації пенсій без розмежування податків і внесків на соціальне страхування. Про це журналістам заявив глава Пенсійного фонду України Євген Капінус, повідомляють Патріоти України.