"Все життя "Доктора Лізи" - це лише піар на крові", - російський політолог (відео)

Бєлковський поклав на Глінку моральну відповідальність за події на сході України і в Сирії.

"Доктор Ліза". Фото: соцмережі

Російський політолог Станіслав Бєлковський назвав загиблу в авіакатастрофі Ту-154 Єлизавету Глінку, відому як "Доктор Ліза", піарником війни на Донбасі. Відповідне відео опублікував користувач YouTube Valerii Lolin, повідомляють Патріоти України.

У ролику показаний фрагмент з ефіру каналу "Дощ", де Бєлковський поклав на Глінку моральну відповідальність за події на сході України і в Сирії. "Вона була піарником війни на Донбасі, вона була (серед) піарників війни в Сирії. І тому на ній в значній мірі лежить моральна відповідальність за все, що відбувалося", - сказав він.

Ведуча не погодилася з позицією гостя студії по "Доктору Лізі": "Вона намагалася врятувати тих, хто там страждає". Бєлковський спростував її слова і сказав, що часто бував на Донбасі до початку війни і добре знайомий з ситуацією. Також він критично відгукнувся про Глінку як про філантропа.

"Ні, вона не була такою людиною. Ви знаєте, я багато разів був в Донецьку і навіть один раз був в Луганську, до початку конфлікту. Там був мир. Знаєте, хто хоче врятувати російських дітей, той може з'їздити до Воронежа, Читу або Біробіджан. Для цього не треба їздити в Донецьк, де війну розв'язали покровителі і спонсори Доктора Лізи", - підкреслив експерт.

На репліку ведучої про те, що "цих людей теж потрібно було рятувати", Бєлковський відповів: "Так, потрібно було, щоб Єлизавета Петрівна прийшла до Володимира Володимировича Путіна, який дав їй премію в минулому році, і сказала, припиніть, будь ласка, війну на Донбасі. Вона цього не зробила". "Все життя Єлизавети Петрівни була однією величезною піар-акцією. Вона так і закінчилася. Царство їй небесне", - додав політолог.

Хіти тижня. "Русские военные нас ненавидят и считают Керчь "дырой": Жителі Криму раптово "прозріли"

неділя, 23 вересень 2018, 1:00

До ватників Керчі дійшло, що окупанти ненавидять жителів Криму. В окупованому Криму жителі Керчі поскаржилися, що росіяни ненавидять їх. У Twitter блогер "Кримський бандерівець" розповів історію місцевого жителя про те, як він здав квартиру російському...

Хіти тижня. Увага! Популярне знеболювальне виявилося смертельно небезпечним

неділя, 23 вересень 2018, 0:10

Вживання навіть малих доз диклофенаку значно збільшує шанси розвитку серйозних серцево-судинних захворювань. Крім того, пацієнти, які брали для знеболення диклофенак, в три рази частіше страждали від серцевих захворювань, ніж ті, хто вживали парацетамол.