Вшанувати пам'ять побратимів: Бійці 93-ї ОМБр почали збір коштів на пам'ятник загиблим військовим

Вибір було зроблено на користь макета пам’ятника у вигляді козацького хреста.

Бійці з 93-ї ОМБр вирішили встановити пам’ятник тим бійцям, які загинули в боях на сході України. Відкрити його планують до 10 травня. Тож зараз збирають гроші на його виготовлення. Про це йдеться на сторінці 93 ОМБр у Facebook, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Вибір було зроблено на користь макета пам’ятника у вигляді козацького хреста.

“Саме такі хрести знаходять археологи на місцях поховань запоріжців – лицарів Українського народу. Подібний пам’ятник стане продовження історичних традицій вшанування Захисників України, які віддали заради своєї держави найцінніше – власне життя”, – зазначили військові.

10 травня, коли заплановано встановлення меморіалу, військова частина відзначатиме свою річницю.

“Тож сьогодні ми, як ніколи, закликаємо всіх небайдужих до полеглих воїнів 93-ї бригади громадян долучитися до цієї справи,задля створення постаменту захисникам, що стояли на сторожі Вашого спокою і полягли за Україну”,– написали військові.

У Чехії зміниться порядок та обсяг допомоги українським біженцям. Всі подробиці

субота, 1 квітень 2023, 7:29

В Чехії з 1 квітня набирають чинності нові положення закону Lex Ukrajina V, які стосуються українських біженців. Йдеться про зміни виплат, медичного страхування та соціального житла, повідомляє proukrainu.blesk.cz. Затверджені зміни впроваджуються у дв...

"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

субота, 1 квітень 2023, 7:20

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України. Скільки саме таких "свічок для захисту...