Вшанувати пам'ять побратимів: Бійці 93-ї ОМБр почали збір коштів на пам'ятник загиблим військовим

Вибір було зроблено на користь макета пам’ятника у вигляді козацького хреста.

Бійці з 93-ї ОМБр вирішили встановити пам’ятник тим бійцям, які загинули в боях на сході України. Відкрити його планують до 10 травня. Тож зараз збирають гроші на його виготовлення. Про це йдеться на сторінці 93 ОМБр у Facebook, зазначають Патріоти України, продовжуючи:

Вибір було зроблено на користь макета пам’ятника у вигляді козацького хреста.

“Саме такі хрести знаходять археологи на місцях поховань запоріжців – лицарів Українського народу. Подібний пам’ятник стане продовження історичних традицій вшанування Захисників України, які віддали заради своєї держави найцінніше – власне життя”, – зазначили військові.

10 травня, коли заплановано встановлення меморіалу, військова частина відзначатиме свою річницю.

“Тож сьогодні ми, як ніколи, закликаємо всіх небайдужих до полеглих воїнів 93-ї бригади громадян долучитися до цієї справи,задля створення постаменту захисникам, що стояли на сторожі Вашого спокою і полягли за Україну”,– написали військові.

Хіти тижня. Погрожував мачете: Моторошні подробиці звірячого згвалтування студентки під Харковом

понеділок, 22 липень 2019, 13:00

Винуватець не став заперечувати викладених дівчиною фактів, але заявив, що не бачить в скоєному нічого поганого. Жертва звірячого злочину в Харківській області - 19-річна студентка потрапила в руки до гвалтівника, коли відправилася в ліс робити селфі, ...

Хіти тижня. В Україні розблокували заборонені російські сайти: Провайдери заявляють про дотримання законодавства

понеділок, 22 липень 2019, 12:00

Кілька українських провайдерів одночасно відкрили доступ до заборонених російських ресурсів "ВКонтакте", "Яндекс" і ряду пропагандистських ЗМІ. В Україні раптово відкрився доступ до таких заборонених російських ресурсів, як соціальна мережа "ВКонтакте"...