Втрати окупантів збільшуються: До моргу Донецька доставлено 20 тіл загиблих терористів

Переважно, вони були зі складу так званої "100-ї бригади" окупаційних "військ"

Груз 200. Фото: Цензору.НЕТ

Російсько-окупаційні війська і бойовики незаконних формувань продовжують нести втрати на Сході України. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-центр Міноборони.

«26 жовтня в морг Донецька доставлено 20 тіл загиблих окупантів, переважно, зі складу так званої «100-ї бригади» російсько-окупаційних військ», - повідомив спікер МОУ з питань АТО. Нагадаємо, що обстріли підступних терористів тривають на усіх напрямках.

Freedom Ship розправляє крила: Американська суднобудівна компанія хоче збудувати корабель-острів довжиною в милю для 80 000 мешканців

четвер, 25 червень 2026, 12:58

Уявіть місто, яке повільно дрейфує крізь океани, обминає континенти й ніколи не кидає якір у жодному порту назавжди. Саме таким бачать своє майбутнє творці Freedom Ship — проєкту плавучого міста завдовжки близько півтора кілометра, де мали б жити, прац...

Спека дає про себе знати: У Києві ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 12:28

Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...