У неділю, 6 травня, в Харкові співробітники СБУ затримали групу молодих людей, які побили в Києві учасника АТО Дмитра Вербича, який захищав Донецький аеропорт. Молодики позиціонують себе як антифашисти. Про це повідомляють джерела Обозревателя, передають Патріоти України.
Одна із затриманих розповіла, що вона гуляла в районі Подолу з двома хлопцями і дівчиною. Потім компанія побачила молодого чоловіка в футболці з національною символікою і хлопці сказали, що молодий чоловік - "б*ндерівець" і його потрібно покарати.
Вони недовго переслідували ветерана АТО, після чого одягли маски і напали на нього, застосувавши газовий балончик і ніж. Потім вони втекли в бік супермаркету "Сільпо" і сіли в тролейбус.
Примітно, що один із затриманих мав при собі паспорт громадянина Росії на ім'я В'ячеслава Лукічева.
В даний час поліція перевіряє зв'язки нападників і встановлює можливих замовників.
Як повідомлялося раніше, 2 травня в Києві на вул. Костянтинівська банда з чотирьох осіб в масках напала на ветерана АТО Дмитра Вербича. Вони завдали удару ножем в нижню частину спини, заляпали сльозогінним газом і намагалися добити молотком. "Кіборг" був госпіталізований в обласну лікарню, йому зробили операцію.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...