Вибух в метро: РосЗМІ показали другого підозрюваного у терактах в Петербурзі (фото)

У спецслужбах начебто вважають, що чоловік на фото міг закласти другий вибуховий пристрій в петербурзькому метрополітені, на станції Площа Повстання. Бомбу, як відомо, вдалося вчасно виявити і знешкодити.

Другий підозрюваний. Фото:http://www.5-tv.ru/

Російські ЗМІ опублікували фото другого підозрюваного у скоєнні терористичних актів в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє російський 5-й канал. інформують Патріоти України.

У повідомленні зазначається: "Ця людина, як вважають в спецслужбах, могла закласти другий вибуховий пристрій в петербурзькому метрополітені, на станції Площа Повстання. Бомбу, на щастя, вдалося вчасно виявити і знешкодити".

Як відомо, вибух у вагоні потяга на перегоні станцій метро "Технологічний інститут" і "Сінна площа" в Санкт-Петербурзі стався близько 14:40. Офіційно підтверджена загибель дев'яти осіб. Всього в результаті вибуху постраждали 47 осіб, 43 з них були госпіталізовані.

Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що на станції метро "Площа Повстання" було виявлено та знешкоджено ще один вибуховий пристрій.

Слідчий комітет кваліфікував вибух у петербурзькому метро як теракт, проте будуть розглядатися й інші версії.

У справі про теракт оголосили в розшук двох осіб. Іншої офіційної інформації про підозрюваних у скоєнні вибуху і їх можливі мотиви поки немає. У Санкт-Петербурзі буде оголошено триденний траур.

Науковці розповіли в як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів. Як в Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...