"Вигуляю кота, постою в черзі, завезу додому": Оголошення безробітної киянки розчулило мережу

Дівчина, яка залишилася без роботи, розмістила пост в закритому співтоваристві жителів одного з ЖК в столичному мікрорайоні Позняки з оголошенням про готовність виконувати будь-які доручення для допомоги іншим людям.

Христина Бондар. Фото: Фейсбук.

Мешканка Києва Христина Бондар за кілька днів стала справжньою зіркою українського сегмента Facebook. І все через невинне і щире оголошення про підробіток під час пошуку основної роботи. Історія почалася з того, що дівчина розмістила пост в закритому співтоваристві жителів одного з ЖК в столичному мікрорайоні Позняки, пишуть Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

"Привіт, сусіди! Я Христина з першої секції. Сьогодні я звільнилася з роботи, тому у мене тепер багато вільного часу, і потрібно багато вільних грошей", - написала вона.

Як з'ясувалося, Христина готова виконувати будь-які доручення, починаючи від вигулу тварин, оформлення документів, приготування сніданків і закінчуючи шопінгом і послугами особистого водія.

Ціна питання, як то кажуть, цілком доступна. За надані послуги киянка просить від 30 до 200 гривень, залежно від рівня складності і кількості витраченого часу.

"Не судіть строго - ніхто не знає, що нас чекає завтра!", - підсумувала дівчина.

Відзначимо, що незвичайне оголошення викликало захват серед користувачів Facebook. Українці активно поширюють пости дівчини, додаючи до публікацій хештег #поручиКристине.

"Ось позитив який. Людина не ниє, а шукає вихід з ситуації, що склалася. Причому готова виконувати будь-яку роботу: від подачі документів на візу до забрати вас з центру на вашому авто. На дуже лояльних умовах!", - прокоментувала, зокрема, користувач Юлія Іськова.

Пост Юлії з проханням допомогти Христині поширили вже 700 осіб. Залишила радісний коментар і сама героїня:

Коронавірус "надихнув": В Альпах з'явився готель без стін і стель (фото)

четвер, 4 червень 2020, 23:42

Навряд чи десь ще в Швейцарських Альпах знайдеться місце для відпочинку, в якому так добре провітрюються кімнати. Реальність коронавируса підіграє цієї ідеї, вважають її автори - швейцарські концептуальні художники, брати-близнюки Френк і Патрік Ріклін...

"Хлопці, я щойно його засіяв!": Чоловік прогнав прем'єра Австралії зі свого газону в прямому ефірі (відео)

четвер, 4 червень 2020, 23:16

Глава уряду Скотт Моррісон на секунду замовк, а деякі журналісти засміялися. Місцевий житель вийшов зі свого будинку і запитав: "Чи можете ви всі зійти з газону, будь ласка?" Моррісон на секунду замовк, а деякі журналісти засміялися. "Звичайно, давайте...