Виховання манкуртів та рабів: У Криму дітей змушували бити поклони пам'ятнику новоявленим окупантам

І роблять це ті самі люди, більшість з котрих ще три роки тому закликали школярів любити Україну.

Учнів сімферопольських шкіл вчителі примушували бити поклони пам'ятнику "зеленим чоловічкам", повідомляють Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

Під час концертних номерів на честь "приєднання" Криму до Росії учні 7-х класів виконували балет. Діти стали навколо пам'ятника російським військовикам, які окупували півострів, і почали кланятися.

Така самодіяльність викликала хвилю обурення у кримчан.

"Браво! Кланятися і раболіпствувати треба вчити з дитинства! Поки що навчаються на кішках... тобто бовдурах. А великому керманичеві в найближчому майбутньому!".

"Ви тільки помилуйтеся на ці танці і поклони бовванові. Це ж неоязичництво. Росіяни, мало того, що впали в страшну єресь, то ще змалечку привчають дітей брати участь у брехні".

"Спробував на смак справжню боротьбу і переміг": Лікар поділився історією бійця ЗСУ, який вижив після важких поранень (фото, відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:15

Історія хвороби Дмитра Краслянського - це сотні потертих сторінок. 30 днів без свідомості, десятки операцій, 16 літрів перелитої крові. Боєць ЗСУ Дмитро Краслянський, який в 2014 році отримав важкі поранення, але, завдяки оперативності лікарів і участі...

"Бабуїни святкували зарплату": У ОРДО окупанти підірвали гранату "через любов", є загиблі та поранені

вівторок, 23 жовтень 2018, 12:58

В стані алкогольного сп'яніння двоє членів НЗФ зі спиртними напоями пішли в гості до жінок, одна з яких також є "воїном ОРДО". На непідконтрольній Україні частині Донецької області в так званому 9-му окремому штурмовому мотострілковому полці «ДНР» став...