Виховання манкуртів та рабів: У Криму дітей змушували бити поклони пам'ятнику новоявленим окупантам

І роблять це ті самі люди, більшість з котрих ще три роки тому закликали школярів любити Україну.

Учнів сімферопольських шкіл вчителі примушували бити поклони пам'ятнику "зеленим чоловічкам", повідомляють Патріоти України з посиланням на Крым.Реалии.

Під час концертних номерів на честь "приєднання" Криму до Росії учні 7-х класів виконували балет. Діти стали навколо пам'ятника російським військовикам, які окупували півострів, і почали кланятися.

Така самодіяльність викликала хвилю обурення у кримчан.

"Браво! Кланятися і раболіпствувати треба вчити з дитинства! Поки що навчаються на кішках... тобто бовдурах. А великому керманичеві в найближчому майбутньому!".

"Ви тільки помилуйтеся на ці танці і поклони бовванові. Це ж неоязичництво. Росіяни, мало того, що впали в страшну єресь, то ще змалечку привчають дітей брати участь у брехні".

"Засвітився" разом із Гремом Філліпсом: Снайпер із Сербії отримав "акредитацію" журналіста в Донецьку (фото)

субота, 15 грудень 2018, 17:14

Деян Берич в компанії пропагандиста Кремля з Великобританії спостерігали за встановленням новорічної ялинки. Член угруповання «ДНР», сербський найманець Деян Берич «Декі» отримав «акредитацію» журналіста в непідконтрольних української влади Донецьку. П...

"Права Справа" оприлюднила дані про сімнадцять бойовиків, які катували українських заручників

субота, 15 грудень 2018, 16:59

Списки злочинців ще у серпні 2015 року були передані співробітникам спеціальних органів України і оприлюднені у засобах масової інформації. Утім, судячи з подальшого перебігу подій, інформація аналітичного відділу ГІ "Права Справа" була проігнорована спів