Конфлікт виник після того, як пасажирка попросила кондуктора не штовхатися.

У Києві кондуктор тролейбуса №46 напав на жінку і розбив її телефон. Конфлікт виник після того, як пасажирка попросила його не штовхатися. Про інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомила Поліна Леві. За її словами, кондуктор образив її і відштовхнув, передають
Патріоти України.
"Штовхнув мене на дитину зі словами: "Я що, повинен по ногах ходити?". Я перепитала, чи мені це. Він відповів: "Тобі, ідіотко, кому ж ще", – розповіла жінка.

Після цього Поліна включила відеозапис на мобільному, щоб зафіксувати грубість співробітника перевізника. Однак він вирвав з її рук телефон і кинув на підлогу. "Він схопив мене за руки і почав їх викручувати та вибив телефон з рук. Потоптався по ньому ногами. Штовхнув мене на підлогу. Я вдарилася коліном, зараз воно розпухло", – поділилася також постраждала.
Вона розповіла, що за неї заступився інший пасажир, але кондуктор накинувся на нього з кулаками. "П'ятеро людей мені сказали, що він так завжди поводиться і всі бояться починати з ним що-небудь з'ясовувати, тому що знають, що він такий хворий", – зазначив Поліна Леві.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT.
. "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...