Двоє одеських моряків з судна-драги "Перекопський", яке застрягло в Аргентині через нестачу грошей, повернулися додому, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Одесити провели на борту судна в аргентинській судноверфі Ріо-Сантьяго 17 місяців. Вони жили, не отримуючи грошей, і охороняли майно, що належить "Чорноморсько-Азовському виробничо-експлуатаційному управлінню морських шляхів".
Родичі зустріли моряків в Одеському аеропорту. Сім'ям моряки нічого не привезли. Жили без зарплати і їжі, але підтягнули трохи іспанську і відкрили для себе, що аргентинці - дуже добрий народ. Новий екіпаж для заміни одеситів на судні "Перекопський" полетів до Аргентини 16 травня.
Судно-драга "Перекопський" в рамках міжурядової угоди займалося днопоглиблювальними роботами в Аргентині з 1996 року. Останнім часом через брак грошей воно вже не виходить в море, а моряки просто живуть на борту, щоб охороняти майно держкомпанії.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...