Вижили в рейсі завдяки аргентинцям: Одеські моряки 17 місяців охороняли судно у морі

"Кажуть, що моряки, повернувшись з Африки і навіть з екватора, говорили, що там не так жарко, як тут в Одесі", - тільки й залишається, що перейти на жарти від українського класика Лесі Українки.

Судно-драга "Перекопський". Фото: inshe.tvДвоє одеських моряків з судна-драги "Перекопський", яке застрягло в Аргентині через нестачу грошей, повернулися додому, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Одесити провели на борту судна в аргентинській судноверфі Ріо-Сантьяго 17 місяців. Вони жили, не отримуючи грошей, і охороняли майно, що належить "Чорноморсько-Азовському виробничо-експлуатаційному управлінню морських шляхів".

Родичі зустріли моряків в Одеському аеропорту. Сім'ям моряки нічого не привезли. Жили без зарплати і їжі, але підтягнули трохи іспанську і відкрили для себе, що аргентинці - дуже добрий народ. Новий екіпаж для заміни одеситів на судні "Перекопський" полетів до Аргентини 16 травня.

Судно-драга "Перекопський" в рамках міжурядової угоди займалося днопоглиблювальними роботами в Аргентині з 1996 року. Останнім часом через брак грошей воно вже не виходить в море, а моряки просто живуть на борту, щоб охороняти майно держкомпанії.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...