Двоє одеських моряків з судна-драги "Перекопський", яке застрягло в Аргентині через нестачу грошей, повернулися додому, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Одесити провели на борту судна в аргентинській судноверфі Ріо-Сантьяго 17 місяців. Вони жили, не отримуючи грошей, і охороняли майно, що належить "Чорноморсько-Азовському виробничо-експлуатаційному управлінню морських шляхів".
Родичі зустріли моряків в Одеському аеропорту. Сім'ям моряки нічого не привезли. Жили без зарплати і їжі, але підтягнули трохи іспанську і відкрили для себе, що аргентинці - дуже добрий народ. Новий екіпаж для заміни одеситів на судні "Перекопський" полетів до Аргентини 16 травня.
Судно-драга "Перекопський" в рамках міжурядової угоди займалося днопоглиблювальними роботами в Аргентині з 1996 року. Останнім часом через брак грошей воно вже не виходить в море, а моряки просто живуть на борту, щоб охороняти майно держкомпанії.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...