Двоє одеських моряків з судна-драги "Перекопський", яке застрягло в Аргентині через нестачу грошей, повернулися додому, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Одесити провели на борту судна в аргентинській судноверфі Ріо-Сантьяго 17 місяців. Вони жили, не отримуючи грошей, і охороняли майно, що належить "Чорноморсько-Азовському виробничо-експлуатаційному управлінню морських шляхів".
Родичі зустріли моряків в Одеському аеропорту. Сім'ям моряки нічого не привезли. Жили без зарплати і їжі, але підтягнули трохи іспанську і відкрили для себе, що аргентинці - дуже добрий народ. Новий екіпаж для заміни одеситів на судні "Перекопський" полетів до Аргентини 16 травня.
Судно-драга "Перекопський" в рамках міжурядової угоди займалося днопоглиблювальними роботами в Аргентині з 1996 року. Останнім часом через брак грошей воно вже не виходить в море, а моряки просто живуть на борту, щоб охороняти майно держкомпанії.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...