Двоє одеських моряків з судна-драги "Перекопський", яке застрягло в Аргентині через нестачу грошей, повернулися додому, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Одесити провели на борту судна в аргентинській судноверфі Ріо-Сантьяго 17 місяців. Вони жили, не отримуючи грошей, і охороняли майно, що належить "Чорноморсько-Азовському виробничо-експлуатаційному управлінню морських шляхів".
Родичі зустріли моряків в Одеському аеропорту. Сім'ям моряки нічого не привезли. Жили без зарплати і їжі, але підтягнули трохи іспанську і відкрили для себе, що аргентинці - дуже добрий народ. Новий екіпаж для заміни одеситів на судні "Перекопський" полетів до Аргентини 16 травня.
Судно-драга "Перекопський" в рамках міжурядової угоди займалося днопоглиблювальними роботами в Аргентині з 1996 року. Останнім часом через брак грошей воно вже не виходить в море, а моряки просто живуть на борту, щоб охороняти майно держкомпанії.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...