До такого припущення прийшли співробітники Міссурийського університету в США, повідомляють Патріоти України з посиланням на Express.
Відзначається, що як мінімум один хижак відійшов від зони відчуження на відстань приблизно в 300 км. Всього дослідники стежили за 14 сірими вовками за допомогою встановлених GPS-датчиків. 13 з них протягом періоду стеження не виходили за межі зони відчуження.
Але поки немає доказів, що мутовані гени поширилися далі. Крім того, в зовнішніх ознаках досліджуваних вовків вчені мутацій не помітили.
В Одесі у Пересипському районі у межах міжурядової угоди з Південною Кореєю побудують сміттєпереробний завод за понад $300 млн. Фінансування проєкту забезпечить корейський фонд EDCF. Про це Суспільному розповіла заступниця міського голови Одеси Ганна П...
Латвійська співачка Лайма Вайкуле, яка ще недавно впевнено виступала на підтримку України, нині вирішила зробити свій особливий внесок у дискусію про війну – розлогими міркуваннями про те, що "насправді всі проти всіх", а мова тут узагалі ні до чого. З...