"Их нравы": У Москві дівчина вкрала у "генерала козацтва" американський паспорт

Євген Власов познайомився з молодою дівчиною в інтернеті.
"Козачого генерала" підвела любов до дівчат. Ілюстрація: соцмережі.

Російського генерала козачих військ пограбувала дівчина, яку він запросив до себе додому. Про це повідомляє Mash, передають Патріоти України.

Повідомляється, що генерал Євген Власов познайомився з молодою дівчиною в інтернеті. Вранці після проведеної разом ночі на його квартирі гостя зникла разом з 340 тисячами рублів і посвідченням генерала-майора козачих військ.

Крім того, у Власова був вкрадений також і паспорт громадянина США. Відомо, що генерал переїхав на постійне місце проживання в Америку ще в 2010 році.

Уже з жовтня: Чоловіки в Україні більше не зможуть "сховатися" від ТЦК

середа, 27 вересень 2023, 7:41

В Україні з жовтня 2023 року почне працювати електронний реєстр військовозобов'язаних. Це нововведення покликане спростити облік і контроль за призовниками, резервістами та військовозобов'язаними. Про це йдеться в законопроєкті №10062, передають Патріо...

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...