"Их нравы": У Москві двоє місцевих шахраїв місяць водили іноземців до "мавзолею Леніна", облаштованого на квартирі

Правопорушники були відрахованими студентами режисерського і акторського факультетів одного зі столичних театральних вишів.

Ілюстрація:repin.info У Москві затримали 26-річного Миколу та 24-річного Євгена, які створили на зйомній квартирі в Чертаново підроблений Мавзолей ім. Леніна і водили "дивитися на вождя" іноземців. Про це повідомляють Патріоти України.

У матеріалах слідства йдеться, що Микола К. чекав прильоту іноземних громадян в аеропорту Шереметьєво і пропонував їм за півціни відвідати Мавзолей, при цьому брав іноземну валюту і обманював туристів, розповідаючи, що тіло Леніна тимчасово вивезено з Мавзолею на Красній площі.

В цей час його спільник перебував загримований у квартирі в ролі вождя світового пролетаріату.

"Тури" тривали місяць, поки турист з Німеччини не дізнався, що справжнє тіло Леніна все-таки знаходиться в Мавзолеї на Красній площі, і звернувся в поліцію.

Як з'ясувалося, правопорушники були відрахованими студентами режисерського і акторського факультетів одного зі столичних театральних вишів.

Джерело: ИА "Панорама"

Найтитулованіший баскетбольний клуб України знявся з чемпіонату через банкрутство

неділя, 10 грудень 2023, 7:05

Столичний "Будівельник", який є чинним чемпіоном України, листом повідомив Федерацію баскетболу про припинення участі у чемпіонаті, йдеься в повідомленні ФБУ . Зазначається, що причиною рішення є "втрата спонсорської підтримки та відсутність власного ...

Можуть закрити 15 станцій: Активісти розповіли, де в Києві ще є проблеми з метро

неділя, 10 грудень 2023, 6:59

Активісти попереджають про ймовірну загрозу, що через аварійний стан через деякий час на ремонт можуть закрити ще ряд станцій київського метро. Про це йдеться в матеріалі видання "Інформатор", передають Патріоти України. Стверджується, що йдеться про "...