"Их нравы": У Москві двоє місцевих шахраїв місяць водили іноземців до "мавзолею Леніна", облаштованого на квартирі

Правопорушники були відрахованими студентами режисерського і акторського факультетів одного зі столичних театральних вишів.

Ілюстрація:repin.info У Москві затримали 26-річного Миколу та 24-річного Євгена, які створили на зйомній квартирі в Чертаново підроблений Мавзолей ім. Леніна і водили "дивитися на вождя" іноземців. Про це повідомляють Патріоти України.

У матеріалах слідства йдеться, що Микола К. чекав прильоту іноземних громадян в аеропорту Шереметьєво і пропонував їм за півціни відвідати Мавзолей, при цьому брав іноземну валюту і обманював туристів, розповідаючи, що тіло Леніна тимчасово вивезено з Мавзолею на Красній площі.

В цей час його спільник перебував загримований у квартирі в ролі вождя світового пролетаріату.

"Тури" тривали місяць, поки турист з Німеччини не дізнався, що справжнє тіло Леніна все-таки знаходиться в Мавзолеї на Красній площі, і звернувся в поліцію.

Як з'ясувалося, правопорушники були відрахованими студентами режисерського і акторського факультетів одного зі столичних театральних вишів.

Джерело: ИА "Панорама"

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж

Революція споконвічних традицій: Президент Південної Кореї пропонує співгромадянам заборонити їсти собак

понеділок, 27 вересень 2021, 21:36

Собаки, вони теж жити хочуть... Щороку в республіці з'їдають близько мільйона гавкунів. Президент Південної Кореї Мун Чже Ін закликав ухвалити заборону на вживання собачого м’яса в країні, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. Офі...