"Инфа 100500% верная": В ОРДО назвали нову дату наступу ЗСУ на Донецьк

На думку пропагандистів "ДНР", "бандерівці" чомусь спочатку вирішили дочекатися, поки донецькі школярі відгуляють випускні.

У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

У соцмережі користувачі повідомили нову дату наступу ЗСУ на окупований Донецьк, інформують Патріоти України.

Швидше за все, дані чутки спеціально поширюють, щоб тримати людей в страху. Так, користувачі пишуть: «В Донецке ходят упорные слухи, которые передаются из уст в уста трагическим шепотом с нервным придыханием, что выпускные в школах провели 25 мая потому что… /барабанная дробь/ … 30 мая ВСУ пойдут на штурм! Инфа 100500% верная».


Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...