"Из посадки своим ходом уже не выедет": "Третя сила" влучним ударом пошкодила техніку бойовиків

Незважаючи на хороше маскування, танк у лісосмузі все одно був виявлений.

Знищений танк ворога. Ілюстрація: соцмережі.

На Донбасі «третя сила» пошкодила танк бойовиків точним ударом, передають Патріоти України.
Український волонтер Юрій Мисягін зазначає: "В зоне ответственности батальона „Айдар“, в районе поселка Желобок, в посадке среди густых и высоких деревьев, был обнаружен замаскированный танк противника. Танк, на линии огня, которого по всем минскими договоренностями там быть не может».

За його словами, незважаючи на хороше маскування, танк все одно був виявлений: «Неизвестная „третья сила“, неизвестным калибром, несколько раз неплохо „приложилась“ по переданным координатам. Танк не сгорел, но серьезно поврежден. Думаю, что из посадки он своим ходом уже не выедет».


Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.