З Батьківщиною в серці: Український мільйонер з США відправив 200 тонн гуманітарної допомоги в зону АТО (відео)

6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.

Віктор Паламарчук. Фото: antikor.com.ua.

Про власника компанії з перевезення вантажів Віктора Паламарчука в українській діаспорі заговорили в 2014 році, коли в Україні почалася війна, і волонтери з США і Канади звернулися до нього з проханням відправити гуманітарну допомогу для армії, пишуть Патріоти України з посиланням на Голос Америки.

Коли в ЗМІ повідомили, що в ЗСУ не вистачає безпілотників, Віктор на власні кошти закупив дрони ціною від 2,5 до 7 тисяч доларів.

«Ми їх закуповували у Франції і відправляли для волонтера Юрія Касьянова з організації «Армія SOS», їх там переконструйовали і потім вони літали», - згадує бізнесмен.

Всього за два роки він переслав безкоштовно понад 200 тонн гуманітарної допомоги для Збройних сил України.

Українцю після приїзду в США доводилося працювати прибиральником і будівельником. 6 років тому Віктор Паламарчук почав власний бізнес з перевезення вантажів. Зараз він є власником великої компанії, яка займається доставкою посилок в Україну та інші країни.

У США Віктор також просуває українські продукти і зазначає, що американці цінують їх за якість. Повертатися на батьківщину чоловік поки не збирається, стверджуючи, що в Америці займатися бізнесом легше і простіше.

Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...