Тварини не здатні запам'ятовувати велику кількість послідовної інформації. Ця властивість є основною відмінністю людини від інших приматів. До такого висновку прийшли американські і шведські вчені. Їхнє дослідження опубліковано на сайті Phys.org, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За даними дослідників, завдяки властивості запам'ятовувати великий обсяг інфомація Homo sapiens може планувати свої дії, прогнозувати події, а також розвивати повноцінну мову в ході дорослішання.
Фахівці проаналізували дані, отримані в ході 108 експериментів над птахами і ссавцями. У деяких дослідах тварини повинні були запам'ятовувати порядок, в якому запалювалися червона і зелена лампочки.
За словами вчених, чим довше були комбінації, тим з великими труднощами піддослідні розрізняли їх. Нездатність птахів і ссавців розпізнавати ряд сигналів пов'язана з тим, що вони не можуть утримувати послідовності стимулів в розумі, прийшли до висновку вчені.
На їхню думку, в ході еволюції людини його мозок пристосувався запам'ятовувати комбінації сигналів, що стало основою для появи мови, здатності міркувати і планувати.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Починав свої тренування ентузіаст з 90 секунд. Спортсмен із Франції отримав титул світового рекордсмена, просидівши у ванній, повній криги, понад чотири години. . Завдяки цьому він встановив рекорд із найбільш тривалого повного контакту тіла з льодом,...