За крок до розгадки таємниці життя: Вчені назвали головну відмінність людини від тварини

​Homo sapiens можуть планувати свої дії, прогнозувати події, а також розвивати повноцінну мову в ході дорослішання.

Люди і тварини. Фото: ЖЖ.

Тварини не здатні запам'ятовувати велику кількість послідовної інформації. Ця властивість є основною відмінністю людини від інших приматів. До такого висновку прийшли американські і шведські вчені. Їхнє дослідження опубліковано на сайті Phys.org, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними дослідників, завдяки властивості запам'ятовувати великий обсяг інфомація Homo sapiens може планувати свої дії, прогнозувати події, а також розвивати повноцінну мову в ході дорослішання.

Фахівці проаналізували дані, отримані в ході 108 експериментів над птахами і ссавцями. У деяких дослідах тварини повинні були запам'ятовувати порядок, в якому запалювалися червона і зелена лампочки.

За словами вчених, чим довше були комбінації, тим з великими труднощами піддослідні розрізняли їх. Нездатність птахів і ссавців розпізнавати ряд сигналів пов'язана з тим, що вони не можуть утримувати послідовності стимулів в розумі, прийшли до висновку вчені.

На їхню думку, в ході еволюції людини його мозок пристосувався запам'ятовувати комбінації сигналів, що стало основою для появи мови, здатності міркувати і планувати.

Вбивство в барі Затоки: Підозрюваний заявив, що "просто перевіряв рушницю"

понеділок, 20 вересень 2021, 0:32

Під час стрілянини у Затоці Одеської області загинув громадянин Киргизстану, який працював охоронцем бару. Стріляв власник сусіднього пансіонату "Казка", повідомляють Патріоти України. Вбивство сталося в барі на вул. Золотий берег. 35-річний охоронець ...

Хіти тижня. "Убий мене, мамо! Я не можу більше терпіти": Відомий сценарист заразився невідомою хворобою в Африці і ​13 років відчайдушно боровся за життя (фото)

понеділок, 20 вересень 2021, 0:10

"Серпень 2002 року. З літака, що прибув до Києва з Африки, ледь тримаючись на ногах, зійшли шість зарослих, обгорілих на сонці чоловіків. Це були учасники української кіноекспедиції, які підкорювали дику природу Танзанії. Подорож довелося перервати - т...