За нами стежать: Адвокати Ноздровської поскаржилися на тиск

Адвокат звернулася до керівництва правоохоронних органів із проханням про заходи безпеки.

Фото: imagecdn3.luxnet.ua

За адвокатами родини вбитої Ірини Ноздровської стежать невідомі особи, які намагаються з'ясувати подробиці їхнього особистого життяПро це заявила адвокат Таміла Ульянова, повідомляють Патріоти України.

"Коли ми вступили в цю справу як представники потерпілої, на нас почали здійснювати психологічний тиск. За нами постійно слідкують. Ми не знаємо, хто це слідкує - або представники правоохоронних органів, які з'ясовують у всіх наших знайомих наше особисте життя. Слідкують постійно якісь машини", - сказала Ульянова.

Адвокат звернулася до керівництва правоохоронних органів із проханням про заходи безпеки.

"Ми звертаємось до керівників правоохоронних органів із заявою: ми вважаємо, що здійснюється психологічний тиск особисто на нас. Ми просимо забезпечити нашу безпеку як представників потерпілої в цьому процесі", - наголосила Ульянова.

Хіти тижня. "Фашистские пида...сы угнетают наших товарищей в Киеве": Російський рокер брудно вилаявся на адресу українців (відео)

понеділок, 23 липень 2018, 20:00

Вадим Самойлов також спробував переконати своїх слухачів, нібито військові РФ у Сирії захищають кордони "русского мира". Екс-соліст російської рок-групи «Агата Крісті» Вадим Самойлов на одному з концертів в Мурманську до Дня рибалки заявив зі сцени, що...

У Росії чоловік жорстоко вбив українку

понеділок, 23 липень 2018, 19:32

Після скоєння злочину вбивця застрелився сам. У Росії, в Підмосков'ї, чоловік застрелив громадянку України. Це сталося в приватному будинку в селищі Калінінець Наро-Фомінського району, передають Патріоти України. . Місцевий житель після скоєння вбивст...