“Проект виконано за замовленням Укроборонпрому для заміни застарілого обладнання, створеного ще за період військово-промислового комплексу колишнього СРСР. У Центрі прийому спеціальної інформації та контролю навігаційного поля, що є підрозділом Державного космічного агентства України, система керування з липня цього року проходить дослідну експлуатацію для перевірки її функціональних параметрів та надійності”, – повідомив Паламар.
За його словами, проект здійснено у рамках загальнодержавної цільової програми космічної діяльності України до 2022 року. Нею передбачено створення наземних станцій для приймання інформації від супутників дистанційного зондування Землі “Січ-2-1” та “Січ-2М”, запуск яких планується у 2017 році. Також ці станції прийматимуть інформацію від європейських супутників згідно міжнародних космічних програм.
Зараз колектив науковців з Тернопільського національного технічного університету виконує нове замовлення космічного агентства України зі створення системи управління з більш складнішою 12-метровою антенною станцією.
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...
У Великій Британії у п’ятницю, 22 листопада, чоловік зізнався, що здійснив підпал лондонської комерційної нерухомості, пов’язаної з Україною. Також він визнав, що отримав гроші від іноземної розвідки у справі, яку пов’язують з РФ. Про це повідомляє аге...