“Проект виконано за замовленням Укроборонпрому для заміни застарілого обладнання, створеного ще за період військово-промислового комплексу колишнього СРСР. У Центрі прийому спеціальної інформації та контролю навігаційного поля, що є підрозділом Державного космічного агентства України, система керування з липня цього року проходить дослідну експлуатацію для перевірки її функціональних параметрів та надійності”, – повідомив Паламар.
За його словами, проект здійснено у рамках загальнодержавної цільової програми космічної діяльності України до 2022 року. Нею передбачено створення наземних станцій для приймання інформації від супутників дистанційного зондування Землі “Січ-2-1” та “Січ-2М”, запуск яких планується у 2017 році. Також ці станції прийматимуть інформацію від європейських супутників згідно міжнародних космічних програм.
Зараз колектив науковців з Тернопільського національного технічного університету виконує нове замовлення космічного агентства України зі створення системи управління з більш складнішою 12-метровою антенною станцією.
Співробітники з двох різних похоронних бюро побилися прямо на вулиці через тіло чоловіка. Він загинув під час того, як прикрашав свій будинок. Про це повідомило видання Need To Know, передають Патріоти України. Це сталося у Вільяермосі, що розташоване ...
В лісах національного природного парку "Бойківщина" гуляє "карпатський єдиноріг". Дивовижний звір виявився самцем козулі, який втратив свій другий ріг чи взагалі не мав його через аномалію розвитку. Світлини опублікували 1 квітня на Facebook-сторінках ...