"Закликаємо до вибачення": Українські "кіборги" звернулися до Apple через рекламу нового годинника (відео)

На думку бійців, компанія свідомо чи несвідомо взаємодіяла з РФ у пропагандистській війні проти України.

Скрін відео

У Мережі з'явилося відеозвернення українських кіборгів до компанії Apple із закликом виправити рекламу нового годинника Apple Watch Series 3, в якій показали "кіборга з Росії". Відео викладено на Youtube, передають Патріоти України.

"Поки в моїй країні йде війна, частина її окупована і частина її анексована Російською Федерацією. Поки людей катують і викрадають, ваша компанія свідомо чи несвідомо взаємодіє з Російською Федерацією в своїй пропагандистській війні проти нас. Ви зробили це, використовуючи словосполучення "російський кіборг"", - сказано в відео-листі.

Бійці закликали Apple до письмового вибачення перед кіборгами.

"Ми закликаємо до негайного виправлення реклами та до письмового вибачення перед кіборгами, живими і мертвими, які воювали на передовій за нашу з вами спільну демократію проти військ РФ", - йдеться у зверненні бійців.

Під час футбольного матчу гравець втратив свідомість, врізавшися у бетонну стіну (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 1:10

Форвард "Хемі Лейпциг" Денис Йепель під час матчу регіональної ліги проти "Хемнітцера" трохи не розрахував свою швидкість. Удар вийшов настільки сильним, що футболіст вирушив у досить глибокий нокаут. На допомогу йому наспіли партнери по команді та мед...

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...