"Закликаємо до вибачення": Українські "кіборги" звернулися до Apple через рекламу нового годинника (відео)

На думку бійців, компанія свідомо чи несвідомо взаємодіяла з РФ у пропагандистській війні проти України.

Скрін відео

У Мережі з'явилося відеозвернення українських кіборгів до компанії Apple із закликом виправити рекламу нового годинника Apple Watch Series 3, в якій показали "кіборга з Росії". Відео викладено на Youtube, передають Патріоти України.

"Поки в моїй країні йде війна, частина її окупована і частина її анексована Російською Федерацією. Поки людей катують і викрадають, ваша компанія свідомо чи несвідомо взаємодіє з Російською Федерацією в своїй пропагандистській війні проти нас. Ви зробили це, використовуючи словосполучення "російський кіборг"", - сказано в відео-листі.

Бійці закликали Apple до письмового вибачення перед кіборгами.

"Ми закликаємо до негайного виправлення реклами та до письмового вибачення перед кіборгами, живими і мертвими, які воювали на передовій за нашу з вами спільну демократію проти військ РФ", - йдеться у зверненні бійців.

"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

вівторок, 12 листопад 2019, 19:55

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України. "Прогрес...

Залишилося півтора року: Онколог дав сумний прогноз щодо Заворотнюк

вівторок, 12 листопад 2019, 19:52

Хвора на рак російська акторка Анастасія Заворотнюк цілком може прожити від півтора до п'яти років. Зважаючи за повідомлення, у артистки вторинна гліобластома. Про це заявив хірург-онколог на умові анонімності, передають Патріоти України з посиланням ...