
У Херсоні жінка залишила в одному з кафе на вулиці Шенгелія свою однорічну дитину. Патрульні доставили хлопчика до лікарні, повідомляють Патріоти України.
До правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що в одному з кафе у колясці знаходиться дитина близько 10-11 місяців без батьків.
"Один із чоловіків, які працюють в даному закладі, пояснив, що немовля залишила його знайома близько трьох годин тому. Вона попросила його приглянути за сином і пообіцяла повернутися через 40 хвилин", - йдеться у повідомленні прес-служби патрульної поліції Херсона у Facebook.
Чоловік додав, що знає тільки ім’я матері і описав її. Правоохоронці встановили особу жінки. Як з’ясувалося, вона вже неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності і вже позбавлена батьківських прав на двох старших дітей.


Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...