Залишила коляску і пішла геть: У Херсоні жінка покинула немовля у кафе (фото)

Фото: ФБ

У Херсоні жінка залишила в одному з кафе на вулиці Шенгелія свою однорічну дитину. Патрульні доставили хлопчика до лікарні, повідомляють Патріоти України.

До правоохоронців звернувся чоловік, який повідомив, що в одному з кафе у колясці знаходиться дитина близько 10-11 місяців без батьків.

"Один із чоловіків, які працюють в даному закладі, пояснив, що немовля залишила його знайома близько трьох годин тому. Вона попросила його приглянути за сином і пообіцяла повернутися через 40 хвилин", - йдеться у повідомленні прес-служби патрульної поліції Херсона у Facebook.

Чоловік додав, що знає тільки ім’я матері і описав її. Правоохоронці встановили особу жінки. Як з’ясувалося, вона вже неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності і вже позбавлена батьківських прав на двох старших дітей.

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...

Пошук позаземного життя під питанням? Вчені пояснили, чому людство може не чути сигнали інопланетян

четвер, 25 червень 2026, 22:26

Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...