Занадто сліпа Феміда: Односельців обурив м'який вирок екс-міліціонеру за зухвале вбивство

Підсудного визнали винним у вбивстві з необережності і присудили майже мінімальний строк.
Арслан Шейхов. Фото: Думская.

В Одеській області суд засудив до чотирьох років позбавлення волі колишнього міліціонера Володимира Злого за вбивство матроса ВМС України Арслана Шейхова, повідомляють Патріоти України.

За інформацією журналістів, підсудний визнаний винним за ч.1 ст. 119 кримінального кодексу (вбивство з необережності). Максимальне покарання за такий злочин може становити п'ять років тюремного ув'язнення, а мінімальне - три роки. Обидві сторони судового процесу планують оскаржити винесений вирок.
Нагадаємо, що матроса Арслана Шейхова знайшли мертвим зі слідами насильницької смерті в серпні 2017 року. Після цього в селищі проходили протести в зв'язку з побоюванням жителів, що справу про вбивство матроса намагаються «зам'яти», оскільки судмедексперт заявив, що смерть наступила в результаті захлинання блювотою, хоча вже при огляді тіла поліцейськими на тілі були виявлені численні сліди сильного побиття: переломи черепа і носа, садна на тілі та на голові.
Джерело: Думская

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...