Заради порятунку бабусі: 3-річна дівчинка повторювала образи знаменитостей (фото)

Знімки зворушили мережу.

Фото: ЗМІ

3-річна дівчинка Скаут Ларсон із Флориди зробила зворушливу фотосесію, аби підтримати свою бабусю у боротьбі з раком, повідомляють Патріоти України.

Коли у Нонні (так дівчинка називає свою бабусю) почало випадати волосся та їй видалили дві молочні залози, Скаут усіма силами хотіла підтримати її та допомогти у цій боротьбі.

Дівчинка разом зі своєю мамою зібрала образи сильних жінок, аби показати бабусі приклад.

Над проектом працювали більше року. Якраз за цей час бабуся Нонні вилікувалась від раку, тож вони також зробили спільну фотосесію."Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...