
Напередодні фіналу Кубка України з футболу між «Шахтарем» і «Динамо», який проходив в Дніпрі, сталася бійка між ультрас і поліцією. Про це повідомляють місцеві видання, передають Патріоти України.
Перед матчем футбольні фанати влаштували ходу від площі Героїв Майдану до «Дніпро-Арени». Ультрас протестували проти продажу квитків на матчі за паспортом, вигукували речівку «Ні футболу за паспортами» і використовували піротехніку.
В районі бульвару Кучеревського між футбольними фанатами і поліцією сталася сутичка. Повідомляється, що ультрас кидали в правоохоронців каміння та пляшки. Одному з правоохоронців навіть засунули за комір піротехнічну хлопавку від чого він отримав опік шиї. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ і кийки.
При цьому, як повідомляє в Facebook волонтер Роман Синіцин, правоохоронці били кийками навіть дівчат.

В результаті інциденту поліція затримала близько 20 футбольних фанатів.

Після цього кілька сотень фанатів попрямували до Дніпровського відділу поліції, щоб звільнити затриманих. Після переговорів і слідчих дій більшість фанатів, за даними журналістів, відпустили.


Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...