"Засвітився" разом із Гремом Філліпсом: Снайпер із Сербії отримав "акредитацію" журналіста в Донецьку (фото)

Деян Берич в компанії пропагандиста Кремля з Великобританії спостерігали за встановленням новорічної ялинки.

Деян Берич вирішив "перекваліфікуватися". Фото: соцмережі.

Член угруповання «ДНР», сербський найманець Деян Берич «Декі» отримав «акредитацію» журналіста в непідконтрольних української влади Донецьку. Про це Берич повідомив на своїй сторінці в соцмережі "ВКонтакте", передають Патріоти України.

"Якось так. Вийшло випадково на сьогоднішнє число. Приїхав в "ДНР". Буду працювати як журналіст деякий час», - написав Берич.
Свою публікацію він доповнив фотографіями і відеороликом. Відео знято на площі Леніна в Донецьку, де Берич в компанії пропагандиста з Великобританії Грема Філліпса спостерігають за встановленням новорічної ялинки.
«Ось наш товариш Грем, його зустріли сьогодні. Деякий час будемо тут, в Донецьку. Отримаю акредитацію і буду працювати як журналіст тут. Ось Грем працює і я буду працювати», - повідомив про свої плани снайпер.
Деян Берич має досвід у письменницькій діяльності. Як повідомлялося раніше, у вересні цього року Захар Прилепин організував презентацію «твору» Берича про війну на Донбасі. Відомо, що «Декі» покинув Донецьк після вбивства Захарченко. Потім повідомив в соцмережі, що планує повернутися і взяти участь у виборах на пост «глави ДНР», заявивши, що також володіє великим досвідом і в політиці. Однак пізніше він сказав, що це був жарт.
За даними сайту «Миротворець», громадянин Сербії Деян Берич приєднався до НЗФ в 2014 році, був командиром розвідроти, диверсантом-снайпером. Потрапив в полон в батальйон «Айдар», пізніше був обміняний.

Хіти тижня. "У середині XVII сторіччя Османською імперією правила українка Надія": Вражаюча історія Хатідже Турхан, котра схожа на долю Роксолани

неділя, 24 жовтень 2021, 3:00

"Українська дівчина Надія, яка стала в середині XVII сторіччя правителькою Османської імперії, потрапила до Туреччини, як і знаменита Роксолана: під час набігу на українські землі її захопили татари, а потім продали як рабиню в Стамбулі, — розповідає д...

Хіти тижня. ​Селфі на фоні Кремля і анекдот про "обіср*них бандерівців": Бізнесу невістки Кернеса оголосили бойкот в Україні

неділя, 24 жовтень 2021, 2:00

У Мережі розгорається скандал навколо київської бізнесвумен Юлії Привалової. Українці закликають бойкотувати компанію Yaro, засновницею та власницею котрої є Юлія Привалова. Як повідомляли Патріоти України, Привалова днями опублікувала пост на своїй ст...