"Завдяки своєму боягузтву втратив братську Україну": Путінський адепт вщент розкритикував президента РФ

Колишній член "уряду" Криму заявив, що Путін створив ворожу державу у себе під боком.

Путін. Фото:http://korrespondent.net

Колишній член "уряду" анексованого Криму Сергія Аксьонова, який на даний момент переметнувся в опозицію, Володимир Гарначук різко розкритикував висловлювання президента Росії Володимира Путіна в інтерв'ю американському кінорежисеру Оліверу Стоуну, повідомляють Патріоти України.

Путін заявив в інтерв'ю, що Росію намагаються посварити з Україною. Винен в цьому, за словами глави Кремля, Захід.

"Путін завдяки своєму боягузтву втратив братську Україну й створив ворожу державу прямо під боком. Саме він роздражнив і потім кинув на сході України людей, які живуть тепер в перманентному пеклі", - наголосив Гарначук.

Він назвав інтерв'ю Путіна "жалюгідною спробою виправдати власне боягузтво" і провал своєї політики чужими підступами. На цьому Гарначук не зупинився і заявив про профнепридатність Путіна. Також він вказав, що "многоходовочка" російського президента з тріском провалилася.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на "останній потяг" до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео, передають Патріоти України. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі....