Згадай про них, коли будеш пити чай: У мережі поділилися пронизливою історію про життя бійців ЗСУ на Донбасі

Наш спокій у затишних оселях оберігають ті, кому часто доводиться залишати свій чай недопитим заради того, щоб відстрілятися від ворога.

Їм часто доводиться кидати чай недопитим. Фото: соцмережі.

Українські військовослужбовці в зоні військового конфлікту на Донбасі, кидають все і хапаються за автомат, аби не дати ворогу не єдиного шансу прорвати оборону ЗСУ. Про це пише фонд "Повернись живим" в Facebook, публікуючи фото бійців з передової, передають Патріоти України.

"Коли будете пити вечірній чай з печивом, згадайте, що хтось його п'є на важкодоступній позиції під носом у ворога, може кинути його недопитим і схопити автомат, тому що знову треба відстрілюватися", - йдеться в повідомленні.

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...

Табору не буде: Окупаційна влада Криму скасувала літній відпочинок в Артеку та інших дітячих центрах

понеділок, 22 червень 2026, 19:29

В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....