Згадай про них, коли будеш пити чай: У мережі поділилися пронизливою історію про життя бійців ЗСУ на Донбасі

Наш спокій у затишних оселях оберігають ті, кому часто доводиться залишати свій чай недопитим заради того, щоб відстрілятися від ворога.

Їм часто доводиться кидати чай недопитим. Фото: соцмережі.

Українські військовослужбовці в зоні військового конфлікту на Донбасі, кидають все і хапаються за автомат, аби не дати ворогу не єдиного шансу прорвати оборону ЗСУ. Про це пише фонд "Повернись живим" в Facebook, публікуючи фото бійців з передової, передають Патріоти України.

"Коли будете пити вечірній чай з печивом, згадайте, що хтось його п'є на важкодоступній позиції під носом у ворога, може кинути його недопитим і схопити автомат, тому що знову треба відстрілюватися", - йдеться в повідомленні.

Отримано грізне попередження: Керченський міст може впасти будь-якої миті - експерт

середа, 24 червень 2026, 21:37

Кримський міст може впасти навіть і без втручання Сил оборони України. Його запросто можуть зруйнувати землетруси, які час від часу трапляються в цьому регіоні. Про це в коментарі РБК-Україна розповів сейсмолог Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НА...

Паливна паніка набирає оберти: У Москві розмели з магазинів та складів каністри для бензину

середа, 24 червень 2026, 21:09

В автомагазинах Москви закінчилися каністри для бензину, попри всі заклики не наливати паливо у додаткову тару. Ємності скуповують спекулянти і перепродують задорого, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ. . Зазначається, що за останні тиж...