"Ждем эпидемию холеры теперь": Мережу насмішив "високодуховний" спосіб "очищення" води в Севастополі

В міському водосховищі освятили воду та пообіцяли, що за 15 годин вона потрапить у крани усіх містян.

У окупованому Севастополі. Фото: ЖЖ.

В окупованому Севастополі провели обряд освячення води в міському водосховищі. Про це повідомляє місцеве видання "Примечания", передають Патріоти України.

Обряд провели благочинний Сергій Халюта, "губернатор" Дмитро Овсянников, "депутати законодавчих зборів" і глава "Водоканалу" Микола Перегуда. "Після використання свята вода потрапить прямо в море, тому що гроші на очисні в Севастополі пропали. Але це не страшно, адже вода ж була освячена", - йдеться в матеріалі.

Директор "Водоканалу" пояснив, що в найближчі 2-3 дні обсяг запасів води у водосховищі досягне максимальної позначки, в тому числі, за рахунок паводкових вод річки Чорна, інших малих річок і струмків Байдарської долини Севастополя.

"За правилами через 15 годин освячена вода потрапить в крани всіх споживачів регіону. Культура водокористування за ці роки покращилася - на 9% знизилися втрати води. Всі розуміють, що освячену воду необхідно берегти!" - підкреслив чиновник. У свою чергу в мережі висміяли подібну "очищення" води і передрекли окупованому місту епідемію холери.

Моторошні кадри: У Стамбулі у прірву впав багатоповерховий житловий будинок (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 17:49

У Стамбулі (Туреччина) у понеділок, 22 квітня, в результаті зсуву зруйнувався чотириповерховий житловий будинок, повідомляють Патріоти України. Як повідомила адміністрація губернатора Стамбула, жителів будинку, що обвалився, і 10 сусідніх встигли еваку...

Хіти тижня. "Маленькі кроки на шляху до великої перемоги": Українські військові зайняли сіру зону на околиці Донецька (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 17:30

ЗСУ продовжують звільняти території від окупантів на сході країни. Українські військові продовжують звільняти території від окупантів на сході країни. Так, захисники України просунулися ще далі по так званій "сірій зоні", передають Патріоти України з п...