"Ждем эпидемию холеры теперь": Мережу насмішив "високодуховний" спосіб "очищення" води в Севастополі

В міському водосховищі освятили воду та пообіцяли, що за 15 годин вона потрапить у крани усіх містян.

У окупованому Севастополі. Фото: ЖЖ.

В окупованому Севастополі провели обряд освячення води в міському водосховищі. Про це повідомляє місцеве видання "Примечания", передають Патріоти України.

Обряд провели благочинний Сергій Халюта, "губернатор" Дмитро Овсянников, "депутати законодавчих зборів" і глава "Водоканалу" Микола Перегуда. "Після використання свята вода потрапить прямо в море, тому що гроші на очисні в Севастополі пропали. Але це не страшно, адже вода ж була освячена", - йдеться в матеріалі.

Директор "Водоканалу" пояснив, що в найближчі 2-3 дні обсяг запасів води у водосховищі досягне максимальної позначки, в тому числі, за рахунок паводкових вод річки Чорна, інших малих річок і струмків Байдарської долини Севастополя.

"За правилами через 15 годин освячена вода потрапить в крани всіх споживачів регіону. Культура водокористування за ці роки покращилася - на 9% знизилися втрати води. Всі розуміють, що освячену воду необхідно берегти!" - підкреслив чиновник. У свою чергу в мережі висміяли подібну "очищення" води і передрекли окупованому місту епідемію холери.

Сторінками історії: "Никаких гимназий на "собачьем языке", або Як былы генерали освыту реформували", - ЗМІ

неділя, 18 серпень 2019, 6:40

16 серпня 1919 року генерал-лейтенант Май-Маєвський взявся керувати народною освітою. Про події сторічної давнини пише Деловая столица, передають Патріоти України. "Освітою він зайнявся не з доброї волі - за збігом обставин. Як "главноначальствующий" ч...

«Міс Україна-2019»: Визначені претендентки на головну корону країни (фото)

неділя, 18 серпень 2019, 6:25

За перемогу в фіналі, почесний титул та право представляти Україну на міжнародних конкурсах змагатимуться 24 претендентки з різних регіонів. Національний комітет конкурсу «Міс Україна» завершив кастинг дівчат, які претендують на головну корону країни, ...