У листопаді під час зйомок програми "Право голосу" Мацейчук заявив, що "українці теж хочуть жити як нормальні люди, а не в лайні, як ви [росіяни]". Ведучий програми Рома Бабаян сказав журналісту, щоб той "пішов звідси нафіг". Потім Мацейчука обступили гості студії, один з яких, одеський депутат Ігор Марков, вдарив його по обличчю.
"Телеканал ТВЦ вибачився і дав мені компенсацію - 50 тисяч рублів. Я хочу передати ці гроші притулку для тварин", - розповів Мацейчук. При цьому він визнав, що йому не варто було вимовляти фразу про те, що росіяни "живуть в лайні".
"Я усвідомлюю свою помилку і розумію, що це слово не повинно було з'явитися в ефірі. Але я просто не витримав. Я тут [на Росії, - ред.] перебуваю вже третій тиждень і постійно чую образи", - сказав журналіст.
Додамо, що Моцейчука не люблять і в Україні. У квітні 2016 року СБУ заборонила йому в'їзд до країни на п'ять років. Ймовірно за те, що брав активну участь в агіткампанії проти ратифікації Угоди про асоціацію України та ЄС на референдумі в Нідерландах, який відбувся 6 квітня цього року. Українська спільнота в Нідерландах назвала Мацейчука "штатним провокатором російського посольства", який звинувачував Україну в пригніченні російськомовних та незгодних.
Крім того, навесні Мацейчук начебто намагався штучно сфабрикувати "підтримку нацизму Україною", долучивши фото бійців зі свастикою до виставки, що проходила в Європарламенті в рамках "українського тижня".
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...
Пенелопа Відал-Уолш, десятирічна школярка, зіткнулася з жахливими наслідками бактеріального менінгіту. Спочатку у дитини не було помітних ознак серйозної хвороби лише невелика фіолетова пляма на шиї, яку спочатку сприймали як звичайний синяк. Однак че...